Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk! , ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! , ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki 24 éves fiú és bi. Egy időben gyakran járt meleg bulikra egyszer pasizott másszor csajozott. Aztán szeptember óta egy csajjal kavar, aki titokban egy másik pasival is kavar. Ennek a bi fiúnak van meleg társkeresőn oldala és megkérdeztem tőle, hogyha most barátnője van, akkor miért tartja fenn a társkeresőn az adatlapját? Erre a válasz az volt, hogy napi 5-6 kapott levélből tudja mire az egoját építenie. Mindenesetre elég furcsa egy helyzet ez.
2013. febr. 10. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Elösször is mond el neki, hogy a barátnője megcsalja sztem. És nem baj egyáltalán, hogy társkeresőn fent van, szeret ismerkedni. Nekem is van barátom, de melette fent vagyok egy társkeresőn, itt ismertem meg egyik legjobb barátomat.

18/F

2013. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Itt ebben a videóban ilyenekről beszélnek: http://www.youtube.com/watch?v=OBlQzDftaAE
2013. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A csávó tud a megcsalásról, lesz*rja. :D
2013. febr. 11. 21:26
 4/4 anonim válasza:
Mint egy délutáni szappanoperában! :)
2013. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!