Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi Zoltáni kérdése:

Miért utálják ennyien a melegeket és mi ez a sok elitélés? (17F)

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 07:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
ami különböző azt mindig utálják az emberek, egyszerűen mert nem értik.
2013. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Tudod ez ösztönös. Mint az állatvilágban, ha egy élőlény gyenge, akkor a másik elnyomja, felfalja vagy csak törődik vele. A melegek szintén ilyenek... mivel nem ez a normális. Az élet értelme a szaporodás... semmi több. Vagyis az életnek nincs értelme, csak mi megpróbáljuk megtölteni ezt a rövidke időnket hasznosnak kikiáltott dolgokkal teljessé tenni. A melegek ellenben nem szaporodnak (ez ugyebár logikus), így az ő életük is értelmetlen. De mivel ők hamarabb kiesnek ebből a folyamatból, így őket ilyennek érezzük. Mint egy számítógépes játék, ahol megcsinálod a küldiket, felveszed a legtöbb cuccot, de lényegében csak az időd telt el... és ez az idő pusztán szórakozásra jó. Ha ügyes vagy, akkor átadhatod azt ami neked van egy másik embernek (a valóságban az utódoknak). A melegek szimplán kiesnek a játékból.
2013. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%
Mert sok unintelligens ember van.
2013. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Pj0tr ***** válasza:
86%

#2 alaposan kiforgattad az élet kritériumait. Elegendő a képesség a szaporodásra.

Nem védem a melegeket, mert !saját véleményem! szerint nem természetes, de úgy vagyok vele, hogy amíg más emberek jogait nem sérti valaki addig lesz@rom, hogy mit csinál. Legyen boldog mindenki, ahogy akar.

(Csak ne vonuljanak fel, teljesen szétcseszve az amúgy is katasztrófális bp-i közlekedést)

2013. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem sok köze van a melegeknek is ehhez. Tudod melegfelvonulások, utcán smárolnak stb. Oké melegek, ez az ő dolguk, de ne mutassák már nyilvánosan. Ez engem kifejezetten zavar. Alapból nem érdekelne, nem tehet róla, magánügy. Szerintem ez sokat hozzátesz ahhoz, hogy sokan utálják a melegeket. Nekem ez a véleményem.
2013. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szeretnék nektek ajánlani egy filmet, ha van egy kis szabad időtök , akkor nézzétek meg! - imák Bobbyért
2013. nov. 28. 09:35
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Én se vagyok felvonulás párti, de ne csináljunk úgy, mintha mindig melegek csókolóznának az utcán, hogy szinte már a heteróknak kell bújkálniuk. Évente egyszer van felvonulás... mellesleg a felvonulók 90% nomrál meleg ember, de mivel ilyen helyeken vannak feltűnő emberek is, ezért őket mutatják mindenhol. Mert róluk lehet beszélni. A melegfelvonulás nem egyenlő a melegekkel, csak egy kis szeletet mutat meg.

Gyereke egy melegnek is lehet. Többféle képpen is, nem kell hozzá nővel lennie. Létezik béranyaság is. Külföldön ez működik, ezek szerint a nyugati melegeknek nem céltalan az életük.


Mellesleg elég álszent dolog, hogy sokan a gyermek témával érvelnek. Mert ugye itthon mindenhol üldözik és ellenzik, hogy melegeknek lehessen gyermekeik. Egyrészről mindent megtesznek, hogy ne legyen, van minél nehezebben és végül felróják nekik, hogy hasztalanok.


Mintha egy gyermektől elvenném a rajzkészletét és utána még a fejéhez is vágnám, hogy milyen hasztalan, mert nem rajzol.


23 meleg F.

2013. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 xtazin ***** válasza:
Teljeesen egyet értek az 5. kommentel. Nekem sincsenek problémáim a melegekkel. De a felvonulás már szerintem is sok.
2013. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Azt a közmondást ismered, hogy a "Vér nem válik vízzé"? Ez egy nagyon fontos közmondás. Az emberek között lehet szeretet, tisztelet vagy szerelem. De a vér szerinti kötődés a legerősebb kötődés a világon.
2013. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 xtazin ***** válasza:
28%
Csak tudod egy gyereknek kell egy anya meg egy apa, nem két apa. Szerined szerencsétlen gyereket hogy ki fogják közösíteni? Szerintem két azonos nemű nem képes felnevelni normálisan egy gyereket. De ez csak az én véleményem, biztos nem így van.
2013. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!