Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi Zoltáni kérdése:

Miért utálják ennyien a melegeket és mi ez a sok elitélés? (17F)

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 07:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném még, hogy ha valakinek nincs elég önbecsülése, szóval nem talál magában semmi értéket, akkor az egyetlen tulajdonsága, amit pozitívként tud hangoztatni, az, hogy heteroszexuális, onnantól ezen a téren magát a "normális" kategóriába tudja sorolni, de hirdetnie is kell, hogy ennyi elég is, és ez egy biztonságos szempont, mert adottság, nem kell tennie semmit, és nem kell félnie, hogy elveszíti. Ha elfogadná azt, hogy a szexuális irányultság szerint mindenki egyenértékű, valószínűleg más szempontot kellene keresnie, ami alapján magát értékeli, az pedig nem érdeke, mert esetleg nem találna más pozitívat, amivel ilyen egyértelműen azonosulni tudna.
2013. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Na most ez a kimerítő hosszú válasz az én Kommentemre volt reakció? Mert szerintem ennél pozitívabban álltam a kérdéshez mint ami lesüt ebből az irományból.
2013. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Steveeboy, nem hiszem.


Egyébként mi a jelentősége annak, hogy betegség-e? Annyi, hogy meg lehessen bélyegezni?

Ha valakinek hat ujja van a végtagjain, az beteg? Ha a többségnek hat ujja lenne, akkor az 5 ujjasok lennének betegek? Mi a helyzet a balkezesekkel?


Mert ugye tud élni úgy is, hogy azonos neművel van párkapcsolata. Gyereket ebből a kapcsolatból nemzeni nem tud, máshogyan viszont igen, csak az nem felel meg a jelenleg általános és ideálisnak tekintett modellnek, ami egyébként nem állandó, a történelem során sokat változott.

Ráadásul számos olyan társadalmi rendszer létezett, amelyeknek az azonos nemű kapcsolatok szerves részét képezték, helyük, szerepük volt.

A melegeknek az lenne a jó, ha a csak heteroszexuálisokat figyelembe vevő modellt nem akarnák ráhúzni olyanokra, akikre nem illik, és lehetőséget adnának, hogy olyan alternatív modell szerint éljenek, amivel az alapadottságaikat figyelembe véve az életüket a lehető legjobban ki tudják teljesíteni. Mindenkinek embernek ez a vágya.

2013. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen, majdnem hogy száz százalékig igazat adok. Nem kakaskodok hogy fúúúj ez, dögöljön meg ect ect. Az nem az én asztalom. Elfogadom mint tény, de én sajnálom azokat akik így tréfált meg az élet. Ez egy személyes vélemény ahogyan én látom a "normát" lévén hogy amennyi ember annyi fajta felfogás. Ezért mondom hogy szerintem állás pontomhoz képest szerintem teljesen lojálisan állok a kérdéshez és elfogadom. Amúgy azt is sajnálom, akik ezt nem tudják elfogadni.
2013. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt, általánosságban írtam. Annak szólt, aki magára veszi, nyilván.
2013. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mert a szexualitást mindig tabuként kezelték.

Sokan még a saját szexuális vágyaikat sem merik elmondani még a társuknak sem.Bár nem tudom,hogy az milyen kapcsolat.Számomra diszfunkcionális.


Számomra az emberiség butaságból levizsgázott ilyen téren.

Vegyünk egy heterót.Azért azt mindenki tudja,hogy az,hogy vonzódik az ellentétes nemhez nem azért van,mert ez látta vagy mondták neki,hanem mert biokémiai folyamatok beindítják nála ezt,tehát nem tudja eldönteni,egyszerűen érzi.Aki odaáig eljut,hogy ezt megérti,az tudja,hogy a melegeknél is így van ez,csak nálunk másfajta,eltérő a helyzet,de ugyanúgy nem befolyásolható,hogy milyen ételt szeretsz pl.

De még olyan egyszerű,buta emberek is vannak,akik pl azt sem tudják elfogadni,ha valaki valamilyen ételt nem szeret,azt is rád akarnák erőltetni.


Megítélni a prostitúciót lehet,mint szexuális tevékenységet,mivel az egy döntés kérdése,nem pedig adott.

Bár engem az sem érdekel.Nem szoktam megítélni,elítélni az embereket,mert minden ember más,nem tudhatom vki miért döntött így.

Az meg mérhetetlen butaság jele,ha valaki azért ítél el vkit,ami nem az ő döntése,akarattal nem tudja befolyásolni.


Szerintem akik alapból utálnak vki,vagy vmit,azok igazán magukaban nem tudnak elfogadni vmit,vagy nem tudnak rajta változtatni,és jó érzés nekik,hogy mást piszkálhatnak,így vezetik le a saját önbizalom hiányuk vagy kisebbségi érzetüket vmiben.

2014. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!