Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi Zoltáni kérdése:

Miért utálják ennyien a melegeket és mi ez a sok elitélés? (17F)

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 07:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amúgy én is meleg vagyok. Már lassan hülyét kapok attól hogy a rosszakarok hogyan és milyen szavakkal és viselkedéssel illetik a melegeket. Van pár aki ez miatt meg is öli magát. Mert mások nincsenek tisztában a szavaik súlyával.
2013. nov. 28. 10:16
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

10es! És, amikor egy ember nevel fel egy gyereket?! Na ugye...

Igaz hogy egy gyermeknek kell anya is apa is, de fölösleges ilyen hülyeségeken vitázni mert teljesen relatív minden, a melegek is "normál" családból kerülnek ki stb. nem ezen múlik a "másság",

az igaz. egy anyával mindent meg lehet beszélni. az apák meg csak ugatni tudnak.. de ez is emberfüggő, s mint mondtam ahol csak 1ember neveli a gyereket nem kettő ott is ugyanúgy működhet. A Melegek is emberek, csak ugye vannak akik elfelejtik...

2013. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
#11, helyes, helyes, nem ritkul, csak tisztul az emberiség!
2013. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Heteró: a melegek ne nevelhessenek gyereket!

Meleg: miért?

Heteró: mert csúfolni fogják.

Meleg: kik?

Heteró: hát mi!


Szerintem ez a kis vicc mindent elmond. És amennyire vicces sajnos annyira van valós alapja is. Köszönjök szépen!

2013. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
23 meleg F.
2013. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Undorítóak ezek a kijelentések...
2013. nov. 28. 13:25
 17/26 anonim ***** válasza:
34%

Kezdjük ott.

Sajnos kijelentették, hogy ha valaki meleg az nem betegség. De szerintem a legtöbb ember sőt az értelmesebb melegek is tudják magukról hogy ez nem éppen normális. Nekem van meleg kolegám, ugyan úgy koccintok vele egy korsó sörrel, mert nem reklámozza magát. Feltálalja, nem tagadja, sőt poént is csinál belőle, de nem csinál magából bohócot. De mivel van egy réteg (nem tudom hogy a többség vagy kis százaléka) aki reklámtáblát csinál magából és kirívóan hirdeti a témát, és ezeket látni, az egészséges emberek gyomra fordulna ki. És ezek a polgárpukkasztó köcsögöket valóban kilehetne vonni a forgalomból (nem feltétlen likvidálásra gondolok) és akkor a normális melegeknek nem lenne semmi szociális problémájuk a társadalomban.

2013. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Utószónak. Én is azon a véleményen vagyok, hogy nem egészséges az se ha csak egy apa, vagy csak egy anya ( magyarán az egyedül nevelés) sem teljesen egészséges. De a meleg párok gyereknevelése szerintem még kártékonyabb a gyerekre nézve. Nem kell megkövezni, nem köpök oda amikor ilyet látok, nekem ez a véleményem. Rajtatuk múlik melegeken hogy megcáfoljátok ezt az állítást!
2013. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
Mert az emberekben van feszültség, de nem találnak célpontot, hogy kin lehetne levezetni, ezért vagy asszonyt ver, amit a környezete elítél, vagy a kutyáját veri agyon, amit szintén elítélnek. De ha a melegeken töltené ki, ahhoz még vallási alapot is kap, és mivel a melegek sokszor rejtőzködnek, a legtöbb ember nem érzi, hogy a saját kis világa érintett lenne. Ráadásul a b-zizással már gyerekkoruktól fogva arra vannak nevelve, hogy a b*zi az arra való, hogy ha utálhatnékunk van, akkor azt lehet.
2013. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

Személy szerint én több publikusan smároló, már-már pettingelő hetero tinédzser párt látok az utcán, mint akár csak kézen fogva sétáló meleg párt.

Ennyit arról, hogy "ne csinálják az utcán". Nem csinálják, de legalábbis sokkal ritkábban, mint a heterók.


A "nem természetes" csak annyiból merül ki, hogy kb annyira természetellenes, mint a kék szem, vagy a szőke haj. Ritkább (a heteroszexualitás nem normális, csak elterjedtebb), de létezik, genetikailag meghatározott, illetve az anyaméhben tapasztalt hormonális hatásoknak is van szerepe abban, hogy ki születik meg heteroszexuális hajlammal. Ugyanannyira "nem normális", mint bármilyen, hasonló faktorok által meghatározott dolog.

Ha viszont mondjuk egy Down-kóros, vagy kék szeműt, vagy akármilyen genetikai "degradációval" született embert kicsúfolna bárki is, az azonnal szörnyű embernek lenne kikiáltva - az is, de a homoszexualitás ugyanolyan, őket szapulni mégis elfogadott.


Nem tetszik a homoszexuális kapcsolat? Akkor ne legyél a tagja homoszexuális párkapcsolatnak, és ennyi, de a saját bigottságod miatt, a saját komfortérzeted érdekében ne korlátozz már másokat abban, hogy kivel legyenek.

Nem tetszik a melegházasság? Akkor ne házasodj azonos neművel.

Szerintem a borsó a sátán találmánya, mégsem akadok rendezek hepajt a piacon, hogy mi az, hogy itt ennyi ember vásárol borsót. Szerintem a cicanadrág sérti a jóízlést, mégsem állok neki az utcán szapulni egyetlen egy embert sem, aki saját preferenciából azt vette fel aznap reggel.

A kardió és a lateral shoulder raises még a sátántól is elég meredek húzások voltak, de hisztizzünk majd azután, mikor már úgy nézünk ki, mint Dwayne kib-szott Johnson.


Sok ember fölöslegesen sok energiát pazarol abba, hogy látványosan utáljon dolgokat, amikkel nem ért egyet. Ha csak fele ennyi időt szánnának hasznos dolgokra, akkor már kezelhető lenne a rák, pontosan tudnánk, hány faj él a földön, hogy vannak-e földönkívüliek, vagy hogy mi van az óceán legmélyebb pontján.

Tényleg sokkal fontosabb probléma az, hogy láttál az utcán két smároló pasit, mint az, hogy az emberek harmadának nem jut tiszta ivóvíz?

Szállj le a magas lóról, vonatkoztass el az igen kellemes, kedvezményezett pozíciódtól, amibe beleszülettél, és ahelyett, hogy mérges leszel egy homoszexuális ember láttán, inkább találd ki, mi van a fekete lyuk mélyén, vagy keresd meg az élet értelmét. És légy oly' szíves fogd be a bigott pofád.

2013. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!