Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mondhat olyat egy középiskolai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhat olyat egy középiskolai biolgóiatanár, hogy szerinte a homoszexualitás erkölcstelen és elítélendő?

Figyelt kérdés

Igazából a szexualitásról volt szó és szóba került a meleg téma. A tanárnő kifejtette az egész osztály előtt az álláspontját, miszerint a melegség súlyos probléma és mielőbb vissza kellene szorítani, mivel már így is divattá vált.


Ilyen ostobaságot egyetemet végzett ember szájából még nem hallottam. Bele sem gondolt abba, hogy az osztályban lehet egy vagy több meleg fiú, akik épp most vívódnak önmagukban a szexuális hovatartozásukkal kapcsolatban, és ezzel a megnyilvánulással csak felesleges bűntudatot ébreszt bennü(n)k.


F



2013. febr. 16. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
ki bassszatnàm az iskolàból
2013. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
szerintem igaza van a tanárodnak abban h ez lassan divat és mért ne mondhatná? szólás szabadság van
2013. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
Nem mondhat, mert ez nem tisztje. Egyébként igaza van, mert a divatbzikat tényleg le kellene állítani, de akik genetikai okból homoszexuálisak, azok meg azt tesznek, amit akarnak. :)
2013. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Nézd nálunk a szakon is annyi gyökér ember van, fura életfelfogással. Gyökérségnek nincs köze ahhoz hogy valaki mennyire szorgalmas vagy tud tanulni.
2013. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%
Szabad vélemény nyilvánítás van Mo.-n. Tehát mondhat. És nem butaságot mondott, biológia tanár lévén pláne nem. Ugyanis a biológia alapvetően a "heteró képet" követi az állatok és emberek szaporodását illetően. Tehát attól, hogy te búza vagy nem jelenti azt, hogy az lenne a természetes mert NEM AZ A TERMÉSZETES! De búza lettél, ezt el kell fogadni. Ennyi. A véleményeket meg vagy meghallgatod vagy nem. Legközelebb felháborodottan felállsz a teremben és kivonulsz ha ilyet mond a szexi tanárnéni. Viszont így fennáll az eshetősége, hogy megtudják a homo titkaidat és onnantól kezdve az osztály kiutál.
2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

hát meg lehet a saját véleménye, de valóban erkölcsi kérdést vet fel, hogy megoszthatja-e ezt a bizonytalan ifjúsággal...

Valamiféle objektivitásra kellene törekednie ilyen szélsőséges témákban, a saját érdekében. De ha ő felvállalja ezt a véleményét, és hangsúlyozza, hogy ez az ő véleménye, akkor mondhat.


Szerintem az, hogy "a biosztanárom problémának tartja a homoszexualitásomat" messze nem okoz olyan problémákat, mint a régi korokban, hogy

"ha kiderül, akkor megölnek, elűznek, vagy a társadalom perifériájára szorítanak és ellehetetlenedik az életem"


Ha valaki vívódik, bizonytalan, annak egy objektív álláspont sem segít semmit...

Az emberek nagy többsége ennél sokkal sokkal szélsőségesebben áll a kérdéshez... Erről nem árt tudni.


És szerintem is tényleg van olyan, aki divatból buzul. Pl nálunk a suliban régen... kis hülye 6.-os kislányok smárolgattak a sulidiszkóban... Hát az semmi más nem volt, csak divat.. Szóval azért nem szólt teljes valótlanságot.

2013. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
23%

Egy biológatanár mégis mi a francokat mondjon? Most úgy őszintén? :)

Fiúkák nem gond ha a szünetben megdurrantjátok egymást? ...

2013. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Ivan Iljics ***** válasza:
86%

Ilyenkor fel kell állni és közölni:


"Elnézést, én nem azért vagyok itt hogy az ön személyes nézeteiről hallgassak előadást. Biológiát szeretnék tanulni."

2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
A lényeg, hogy azt mondta: "szerinte". S ezzel készen is vagyunk. A mellett, hogy igaza volt, mélyen. S nem is a melegek a probléma, hanem az, hogy attól, hogy valaki meleg még lehetne egy férfi-szerepben. De a kirakatban pont nem ezek állnak, s ahogy erkölcstelen jelzőt kap az a nő, aki mindenét megmutatva, apró ruhában járkál az utcán, s a közerkölcs elítéli (na az olyat én ugyan nem!!), így a meleg fiúk feminim látványa pont ilyet kellene kiváltson. S nem még kiállni és felvonulni.
2013. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%

Szóval te vagy az a "egy vagy több meleg", és miért ne mondhatna? Szólás szabadság van (még), Ő kifejtette a véleményét és pont. A kedvedért előkotortam egy szexualitásról szóló könyvet idézem "A homoszexualitás egy kóros elmezavar amikor a férfi/nő a saját neméhez vonzódik" orvosok írták a könyvet a 90-es évek elején.

És igaza van a tanárodnak, tényleg rengetegen vannak divatból melegnek (divat b*zik) mutatják magukat.


Nekem semmi bajom a melegekkel, amíg nem hirdetik magukat (pl.: felvonulás). A hálószobában mindenki azt csinál amit akar azzal aki/amivel akarja. Sokan a deviáns viselkedések miatt általánosítanak (utcán, mindenki a nemének megfelelően kéne öltözni, nem engem zavar, hanem amikor a kisgyerek kérdezi a szülőtől, hogy "az a bácsi miért van szoknyában?" és ha sok ilyet lát, mellette pedig még a szülők se tudnak odafigyelni rá vagy meleg lesz, vagy csak divat b*zi.) utcán nem kéne úgy smárolni hogy egymás nyála csorog az nyakukon, az ilyen viselkedések miatt ítélik el sokan a másságot.

2013. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!