Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire belebetegedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire belebetegedett már a magányba?

Figyelt kérdés

Nemrég úgy 1 hónapja megismertem egy nem túl helyes de nagyon rendes srácot, egyszer segített rajtam mert bele ejtettem a telefonomat az árokba és segített kiszedni. Akkor bepróbálkozott nálam az ismerkedéssel de mondtam hogy már van párom. Akkor láttam rajta hogy nagyon levolt törve így elbeszélgettem vele mert rendes srácnak tűnt már akkor is és mondtam neki hogy szìvesen összebarátkoznék vele. Sokat beszélgettünk tényleg jól kijöttünk aztán felhoztam a szerelem témát és akkor már ezyből bepánikolt meg minden. Lassan 23 éves és eddig csak egy barátnője volt de az is elhagyta 1 év után egy másik csávoért. A srác már túl tette magát a dolgon tehát már letojja a csaj. A baja az hogy egyszerűen nem talál párt magának. Ő 12 órás műszakban dolgozik többnyire hétvégén és ha nem is éjszakára kell mennie, de estére úgy elfárad hogy erő sincs benne elmenni valahová és legalább 1 óra az utazás is és ő reggel 7től este 7 ig dolgozik mert ott így van a beosztása. De sajnos már egyre durvább a helyzet mert annyira szeretethiányos hogy sokszor van az hogy ha meglát az utcán egy szerelmes párt vagy szidja őket vagy lelombozóan halad tovább. Legutóbb amikor komolyan elbeszélgettünk erről akkor próbáltam vigasztalni mert már a sírás határán volt és szorosan átöleletem majd ő is engem és hatalmas mód elkezdett zokogni hogy mennyire magányos és.már attól boldog lesz ha egy lány csak simán átöleli. Én nagyon sajnálom szegényt mert a párom látásból ismeri és mesélte már nekem hogy őt sokszor piszkálták és játszadoztak az éruéseivel. Bár voltak jó pillanatai is amikor nem voltak ilyen problémái de annyira szeretethiányos hogy már egy hosszabb ölelés is holdoggá teszi amit egy lánytól kaphat. Vannak barátai csak már azok is hagyják el a környéket a párjukkal tehát már rájuk sem számíthat igazán. Mi nagyon jól összebarátkoztunk mert rendes srác csak nekem már van páron akit szeretek de ha nem lenne akkor adnék esélyt neki hogy bűvöljön el mert tudom hogy eltudna csak nem engedem.

Valaki tudja hogy ilyen emberen hogyan lehetne segíteni lehetőleg szakember bevonása nélkül?



2013. nov. 28. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
sehogy. segítsen magán. az embernek meg kell tanulnia egyedül is boldognak lenni.
2013. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A válasz ott van a szövegben. Megöleled és beszélgetsz vele.
2013. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne ölelgesd. nem a te dolgod!
2013. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha baj van a külsejével,mert teszem azt túlsúlyos vagy valami,akkor tegyen érte,hogy ne legyen az.A külsőn lehet változtatni.Nem akarom magam fényezni,de a beszélőkén nagyon jó,akárkit leveszek a lábáról,ha szóba áll velem.2-3 éve alig állt velem szóba lány,illetve ha 1-2 igen,akkor meg a randi meghívást mondták le.Elmentem futni,edzeni,azóta tényleg akárkit megkapok.Időt meg valahogy szakítania kell rá.Nekem alig volt időm,mégis megoldottam.Akkor meg könnyebb dolga lesz.
2013. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oh, félrebeszélhettem! Úgy értettem fejbe rúgod és leköpöd amíg a földön fekszik, majd akkor megtanulja, hogy többé ne tegyen jót senkivel...
2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne neki mutatni valahogy, hogy vannak nála 1 milliószor rosszabb helyzetben lévő emberek. Sőt, tudod mit, elmondom, hogy én is 23 vagyok, nekem még 1 barátnőm SEM volt, mégis élem az életem, egyetem, hobbik, stb., nem hagyom el magam. Ezt mondd csak el neki, nem sértődöm meg.
2013. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó amit csinálsz, természetes dolog hogy az ember segít a barátjának.. Hogy beszélsz vele, megbízik benned, kedves vagy vele ez jó. Csináld tovább, jó hogy segítesz neki, viszont hagyd hogy saját maga lábaljon ki ebből, nem az a cél hogy te cipeld a súlyt, hanem hogy ő tanulja meg cipelni. Aztán eldobni a fenébe...

Amúgy ha van valami olyan barátnőd, aki szabad és jól kijönnének akkor összehozhatnád őket. Vagy buzdíthatnád hogy néha járjon el valahova, ha van szabadideje. Nem fog senkivel úgy megismerkedni ha otthon ül. Kezdjen el kinőni ebből a passzivitásból, mert csak annál rosszabb lesz.

2013. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!