Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek neki, vagy cikinek tartanátok?

Figyelt kérdés
Télen ugye ha fogni akarjátok a párotok kezét akkor vagy megfagy az egyikőtök keze vagy betuszkoljátok valahogy valamelyikőtök zsebébe a kezeket. Na már most szeretnék venni ezért egy ilyen páros kesztyűt [link] ,csak nem tudom hogy a barátom szívesen hordaná vagy cikinek tartaná? Fiúk vélemény ?
2013. nov. 28. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de emberek között nem vállalnám be. :D Inkább 2 pár külön kesztyű, azt viselve is lehet egymás kezét fogni.
2013. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sztem is gáááz :D.
2013. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én sem a városban kívántam hordani egyébként...mert bennem is van egy ilyen furcsaság ezzel kapcsolatban,meg azt is igaznak tartom hogy kicsit én is bilincsnek tartanám ,mert ha hülyéskedünk akkor mindig le kéne venni eltenni stb vagy mozdulna az ember és az megzavarja..stb de esti hideg séták alkalmával szívesen hordanám...4. azért nem külön kesztyűt akarok,mert barátom nem hord kesztyűt mindig zsebre vágja a kezét.
2013. nov. 28. 18:42
 14/15 A kérdező kommentje:
*3
2013. nov. 28. 18:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa.


Innen mar csak egy lepesnek ereznem, hogy egymashoz passzolo renszarvasos pulcsit huzzunk magunkra...


[link]


...egymas alsonemujebe belehimezzuk a masik nevet es tarsasagban affektalo gugyogessel kommunikaljunk egymassal, amitol korulottunk mindenki masnak felkavarodna a gyomra es furcsan neznenek ossze, hogy "hat, ezek meg melyik bolygorol pottyantak ide?!".

2013. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!