Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van itt olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van itt olyan akinek van legalább egy vagy több intim piercingje? Esetleg olyan, akinél tervbe van Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy; van-e itt olyan akinek van intim piercingje? Ha van, akkor: Pontosan hol? Hány darab? Miért és mennyi idősen csináltattátok? Hányat lehet betetetni egyszerre? Szex közben ad valami pluszt?


Valójában azért érdekelnek ezek, mert már elég régóta gondolkodom azon, hogy csináltatok intim piercingeket.

A barátommal néztünk egy pár videót arról a neten, hogy hogyan készülnek ezek az intim pc-k. Volt egy csaj aki egyszerre 6-ot szúratott a szeméremajakba. Állítólag ott a legveszélytelenebb. Lehet egyszerre többet is berakatni?


Pl. ez baromira tetszik:

[link]



2013. nov. 28. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de több is van :))
2013. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csini lesz menstruálás közben...


Apropó, ha lehet egy debil kérésem, az az egy, a csiklónál, mennyire befolyásolja a maszturbálást?

2013. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt egy kedves hölgy ismerősöm akinek ilyen clitoral hood volt. Eléggé élvezetes viselet ;)))
2013. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia nekem kettő is van ha gondolod privatban kérdezhetsz :)
2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bazi undorító.
2013. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!