Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van becsajozni a következő 2 évben ha egy olyan suliba járok ahol csak fiúk járnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

nemtartom magam csúnyának de nincs sok lány ismerõsöm pedig szeretnék sokat

az osztálytársaim nyomi kockák van pár ember akivel lehetne csajozni akit ismerek

attól nem félek h a késôbbieknek nem lesz csajom mert jó csajozási technikát fejlesztettem ki de ehhez 18 évesnek minimum lennemkéne de addig is hogy?

akinek van tippe mondja légyszi

16f


2013. nov. 28. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek sok csaj ismerős? :D Ezt nemvágom! Nemelég 1 akivel mondjuk összejössz? :D
2013. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A suliban 0%

sulin kívül 50-50%

2013. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen suliba jártam, 5-6 csaj járt az egész szakközépbe. Legszívesebben visszacsinálnám, mert igazából sokra nem mentem azzal a sulival, teljesen más irányba tanultam tovább. Suliba mondanom sem kell, h nagyon kicsi az esélyed, nekem egy osztálytársam volt amelyik összejött a kevés csajból egyel, de a többiek mind sulin kívül próbálkoztak.

Asszem volt 4-5 srác aki eljárt társastáncolni és ott találtak barátnőt.

2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!