Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkaptam életem első cask...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaptam életem első cask szexre kellettéljét. Ez ennyire pokolian kell fájjon?

Figyelt kérdés
Csak kihasznált és ezt a fejemhez is vágta.Borzalmasan fáj. Én éreztem feléje valamit. Tényleg ennyire szívás az élet?!

2013. nov. 28. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
XDDDDDD
2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:

"életem első" azért te is egy igen igen optimista lány lehetsz.

amúgy az lenne a fura ha nem fájna, ezután a szöveg után legalább bátyád / faterod jól összeverte a gyereket ?:)

2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sz.rd le, és máskor válogasd meg jobban, hogy kivel fekszel le!
2013. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hááát, ha egy ifa méretű, vastag, kékerest toltak beléd, ami szana-széjjel baßta a punusodat, akkor igen, bizony pokolian fáj :(
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? :/
2013. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az miért baj, hogy csak szexre kellettél? Ez azt jelenti, hogy vonzó vagy. A randa ocsmányságok nem kellenek szexre. Te meg kellettél. Jó volt a szex? Mert akkor ugyanannyit nyertél te is. Mindenkit nem lehet férjül meg feleségül venni.
2013. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Udv a valo eletben!
2013. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

velem is ez történt, csak az utolsó másodpercben visszavonulót fújtam ezért nem történt meg. Ennek már 3 éve, lassan 4. Azóta se beszélek vele.

nem verte meg senki. Hagytam majd a ,,kedvesével " derüljenek ki az igazi bajok, akkor tudja meg mi szenvedés, és milyen az élet....

2013. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi hozzá szoksz majd idővel!
2013. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!