Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan baromságokat csinálok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan baromságokat csinálok, ha boldog vagyok. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyankor nem figyelek oda rendesen és általában nem veszem észre a lehetőségeket. Megfogadtam, hogy nem leszek boldog, az által, hogy nem csinálok olyat, ami boldoggá tenne. Viszont így sajnos nem sok értelmét látom az életnek.

Ti mit szoktatok tenni, amikor hasonló helyzetben vagytok?


2013. nov. 28. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj jobban...
2013. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
talàn hasznàld az agyad mielott cselekszel
2013. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a fordítottját érzem. Ha önfeledt vagyok, komoly hibákat vétek. Ha mindent felnőtt módon, racionálisan átgondolva teszek, sikeres leszek, de nem boldog.
2013. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!