Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges amit csinálok? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges amit csinálok? Hogy tegyem túl magam?

Figyelt kérdés

2,5 éve szakítottunk, 1,5 ő tepert utánam, hogy visszakapjon.. 1 éve van csaja, azóta nem keres. Én viszont nem tudom kiverni a fejemből. Már annyira elfajultam, hogy kb 6-8 fake facebook profilt csináltam, amiről tudom látogatni az adatlapját, mert az én profilomat letiltotta. Naponta többször is megnézem, persze csak ritkán látok változást... Lassan megőrülök.

Mielőtt megkérdeznétek: azért nem békültünk ki a 1,5 év alatt, mert mikor szakítottunk erőszakoskodott és megvert... Így nem mertem visszamenni hozzá, hiába bizonyította hogy megváltozott. Tudom hogy nem vagyok normális, gyűlölnöm kéne őt, de nem megy... Próbáltam új kapcsolattal elfeledtetni, de nem sikerült.

El akarom felejteni! Mit tegyek???

20N


2013. szept. 23. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Beteges amit csinálsz. Ha egyszer visszamenni sem mertél hozzá, akkor mit akarsz? Vedd tudomásul, hogy VOLT egy ilyen kapcsolatod.
2013. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg beteges amit csinálsz. Az, hogy szereted őt, pedig erőszakoskodott és megvert, azt mutatja nekem, hogy Stockholm szindrómában szenvedsz.

Kezdj bele egy másik kapcsolatban.

2013. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

úristen miért kell neked ilyen pasi aki ver?

sokkal jobbat érdemelsz

2013. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!