Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti 24 évesen akarnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti 24 évesen akarnátok komoly kapcsolatot? Vagy inkább csak szórakozgatni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy közkedveltek, helyesek vagytok és viszonylag sok csajt megkaphattok. Tudom, h általánosítás ez így... Csak kíváncsi vagyok. :)

2013. nov. 28. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy ilyen esetben is ugyan az az ember lennék, mint most, szóval igen.
2013. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
imádom, amikor ilyen gyorsan válaszolnak.:)
2013. nov. 28. 23:31
 3/18 anonim ***** válasza:
akkor még akartam
2013. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én mindig komoly kapcsolatot akartam.
2013. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, lassan szeretnék egy komoly kapcsolatot... de szerelembe esni nem így megy :) Ez pedig eléggé kell hozzá Nekem. Sajnos :)

24 éves vagyok, de miért a kérdés? :)

2013. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak.. van egy olyan érzésem, h sok fiú, pláne ha kapósak a lányoknál, abszolút csak a mennyiségre megy és nem a minőségre.
2013. nov. 28. 23:34
 7/18 A kérdező kommentje:
:) azért a kérdés igazából, mert van egy fiú aki tetszik nagyon-nagyon. és az előző kapcsolatomban meg hihetetlen nagyot csalódtam és félek bármit is elhinni.
2013. nov. 28. 23:36
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy azért... illetve nem tudom, Nekem helyem nincs például, de van sikerem ismerkedésnél. Viszont így nehezebb ugye, szóval nem tudhatom.
2013. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem az a fajta ember vagyok aki csak kipróbálja a nőket és el is dobja és szórakozik. Bár igaz csináltam ilyet egy időben amikor egy nem túl jó példát mutató társaságba csöppentem de annak már vége. Én most 21 évesen is egy komoly kapcsolatot akarok egy olyan lánnyal aki inkább belül szép mint kívül. Én szép lányokkal kavartam eddig kb mind olyan is volt de megismertem egy picit nem túl modell alkatú lányt na és benne aztán van valami ai megfog.
2013. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én 24-en azért túl vagyok már. Úgy szórakozgatni nem akarnék, vagy komoly kapcsolatot, vagy pedig uszodába menni lányokkal és ott hülyülni velük.
2013. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!