Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti 24 évesen akarnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti 24 évesen akarnátok komoly kapcsolatot? Vagy inkább csak szórakozgatni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy közkedveltek, helyesek vagytok és viszonylag sok csajt megkaphattok. Tudom, h általánosítás ez így... Csak kíváncsi vagyok. :)

2013. nov. 28. 23:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én szeretnék 23 évesen is, de ha ránézek a mai lányok többségére, akkor inkább elkap a hányinger. Szóval hiába akar az ember, ha egyre kevesebb már az olyan nő, aki megfelel erre a célra.
2013. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akárhányszor komoly kapcsolatot akartam, mindig csak kihasználtak. Így inkább azt mondom, hogy nem kell nekem komoly kapcsolat, de kihasználom a nőket rendesen.
2013. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy szoliban vagy műkörmösnél dolgozó, hatalmas belső értékekkel rendelkező lányoknál próbálkoztál. azért használtak ki. a mai lányok jórésze ebben a korban komoly kapcsolatra vágyik. szerintem. persze vannak kivételek nyilván.
2013. nov. 28. 23:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Amióta élek komoly kapcsolatot akarok. Elárulom... semmi kapcsolatom nem lett. Kukába a világgal. :)
2013. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"csak.. van egy olyan érzésem, h sok fiú, pláne ha kapósak a lányoknál, abszolút csak a mennyiségre megy és nem a minőségre."


Miért rosszabb az, ha valaki a mennyiségre megy, és bejössz neki, így megkapod, minthogyha minőségre megy, de a minőségi szintjét (szerinte) nem ütöd meg? Attól még, hogy egyedi és speciális vagy, nem kötelező hogy a szexpartnereid is azok legyenek.



":) azért a kérdés igazából, mert van egy fiú aki tetszik nagyon-nagyon. és az előző kapcsolatomban meg hihetetlen nagyot csalódtam és félek bármit is elhinni."


Erre tudok egy jó módszert. Gondolod végig, hogy az előző kapcsolatod miért csúszott félre, illetve, hogy a te felelősséged mennyire terjed ki arra, hogy rosszul választottál. Ha arra jutsz, hogy csak véletlenül fogtál ki rosszat, akkor naivan bízhatsz benne, hogy a következő rendes lesz. Ha pedig arra jutsz, hogy valamit elrontottál a választáskor, akkor gondold végig mi az, és legközelebb ne kövesd el. Így visszatértünk az első opcióhoz.


Szóval fel a fejjel. :)

2013. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18 éves korom óta komoly kapcsolatot szerettem volna, na meg szerettem volna megnyerni a lottót, eljutni Hawaira... Nos ezek nem jöttek össze, de majomparádé az volt helyettük!
2013. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Most én amúgy olyan esetekre gondolok, amikor megütöm a mércét, csak a srác még mondjuk nem akarja magát lekötni 24 évesen jó pár hónapig, évig, mert még korainak gondolja és ki akarja élni magát. Szóval nem akar hosszú kapcsolatot, csak megd@gni. Ez azt jelenti, hogy nem ütöm meg a mércét? :D

Tehát az, h bejövök neki, nem ugyanaz, mint h megütöm a mércét? Azaz leegyszerűsítve akkor csak megkapom őt, de ő meg csak kihasznál engem. Na ebben semmi jó nincs.

2013. nov. 29. 13:01
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha helyes lennék és megkaphatnék sok nőt, le is feküdnék mindegyikkel.
2013. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!