Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a vágyaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a vágyaimat?

Figyelt kérdés

Kövér lány vagyok, még nem jártam senkivel, de az elmúlt hetekben ha buliban egy srác leszólított, akkor általában annak csók lett a vége.

Tudom, hogy ismeretlenekkel ez nem helyes, meg ez a módszer se, de túlságosan akarom a csókokat, hogy valaki megöleljen, stb...

Mit tegyek ez ellen?



2013. nov. 29. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Élvezd. Te is ugyanúgy megérdemled mint bárki más. Ha mértéket tudsz tartani akkor ok.
2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Élvezd de ne veszítsd el a fejed. Te is tudod, hogy nem fog soká tartani mert a csávó tudja hogy jobbat érdemel (sajnos)) így ne reménykedj.
2013. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es, azért ez nem mindig így működik. Van egy kifejezetten kövér barátnőm, akinek iszonyat jó pasija van már több éve.
2013. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
figy az ilyen kiehezett embereknek mint te megengedett ez hisz mas ut nincs. mertekkel es nincs problema:)
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!