Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudna tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nekem bejön.Ő ezt nem tudja. Szeretném őt elfelejteni, mert csalódtam is benne, emellett van is barátnője.Arra lennék kíváncsi, h hogy tudnám kitörölni magamból, azt amit érzek vele kapcsolatban, ha mindennap látnom kell, mert egy helyen dolgozunk?
2013. nov. 29. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Metál és pía mindenek felett
2013. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassú lesz és nehéz. És szerintem az egyetlen ami meggyorsítja, ha van valakid, és megtalálod benne a párodat.
2013. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy munkahelyet váltasz (mintha azt olyan könnyű lenne manapság..), vagy türelmesen vársz, amíg enyhülnek az érzéseid iránta. Sajnos nincs más választásod, mivel van barátnője. Ne kavarj be a kapcsolatukba, ha boldogok együtt. Ha meg nem azok, akkor úgyis lépni fog, bár nem biztos, hogy feléd. (attól függ, érdekled-e) Esetleg keress valaki mást, aki segít felejteni. :) Sok sikert!
2013. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a feladataidra,és próbálj meg a jelenben élni.Úgyis jönni fog valaki,aki feledteti ezt az illetőt.
2013. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!