Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én akarom ennyire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én akarom ennyire vagy mások is hasonló cipőben járnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már vagy egy hónapja vágyok az igazi szerelemre és csak erre tudok gondolni... Egyszerűen csak erre tudok koncentrálni,ha megyek az utcán és jön szemben egy fiú rögtön figyelem hátha megjelennek a "szerelem tünetei". Ez normális? 16/L

2013. nov. 30. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj ennyire mert akkor nem fog menni.
2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:D
2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen vagyok :/ szerintem tereld el valamivel a figyelmed, nem jó, ha mindig ezen görcsölsz.
2013. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. nov. 30. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Érezd magad szerencsésnek,amiért nem szenvedsz ilyen mentális betegségben!
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok nagyon rég volt már barátnőm, rég voltam már szerelmes igaz sok csalódás ért az életben de eddig valahogy letojtam a dolgot, nyáron csak egy lányra koncentráltam hogy megismerjem de sajnos nem jött össze esélyt sem adott nekem. Én is úgy 1-2 hónapja agyalok már azon hogy jó lenne megismerni egy olyan lányt aki elfogadna engem olyannak amilyen vagyok és tényleg igazán szeret engem olyannak amilyen én vagyok.

Nem vagyok az a társasági lény egyszerűen már okádnom kell attól ami a szórakozóhelyeken megy, haverokkal házibuli vagy egy kis összejövetel egy igényesebb kocsmában még teljesen rendben van nálam, bár már a baráti társaságom is már kudarcot vallott mindenki szétment mindenki éli a maga kis életét van még kire számítanom de már valahogy nem is érdekel. Nálam egyedül a szerelem az ami hiányzik és elmondom neked hogy sokszor amikor megyek az utcán vagy akár valamelyik üzletbe vagy tudom is én egy csinos helyes mosolygós lány legszívesebben megölelném mert nekem már az ölelés is sokat jelentene. Jó régen megkaptam ezeket mert volt egy nagyon jó lány haverom bár belé nem voltam szerelmes de mellette mégis jól éreztem ám magam.

De sajnos már semmi, jó beszélgetek lányokkal de nem olyan a helyzet, ez van sajnos. Nem csak te vagy így vele. Sokan vagyunk még akiknél ez hiányzik elég ha egy félnapig figyeled ezt az oldalt mert én sokszor unalmamban már ezt csinálom.

2013. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!