Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet érez irántam valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érez irántam valamit? Vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel kb szept legeleje óta jóba vagyok (előtte 1évvel már ismertem)

oszt társ.


Linkelt nekem zenéket, mellé azzal a szöveggel hogy tőlem neked szeretettel! :* (erre még csak totál szimplán azt gondoltam hogy oké )

sacc 2hét múlva elhívott magához filmezni. Szimpla filmnézés féle volt de közbe úgy éreztem 1x hogy adott egy "jelet" hogy csókolózna, de én el is halasztottam.


Elég jól elvagyunk helytől és időtől függetlenül :)


volt hogy átöltözött előttem gond nélkül:)

(fehérneműk rajta maradtak)


amikor komoly gondja volt (lelki) egyből hozzám fordult.


Többször elmondta már "el se hiszed mennyire fontos lettél a számomra"


lényegében most állt össze a kép.


Vagy csak túl gondolom?



F/17


2013. dec. 1. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nagyon húzz bele, és szerezd meg, mert ha azt mondta ő, hogy fontos vagy számára, akkor már biztos, hogy érez irántad valamit. Bár az az átöltözés dolog furi egy kicsit, de mindenképpen lépj, ha te is akarod.
2013. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján azt gondolom, tetszhetsz neki!:-) De vigyázz, velem is ilyen volt, és totál félreértettem..:( Aztán végül a barátságunk megszakadt. Azt ajánlom, hogy amikor elhív magához, vagy találkoztok, próbáld erre rávezetni. Vagy amikor úgy látod, csókold meg.
2013. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak egy kis bonyodalom van hogy van pasija. (és amikor volt egy kis vitájuk és szakítottak akkor volt az hogy felhívott hogy mi történt. Másnap átmentem hozzá vígasztalni. (de ismét öszejöttek, de azóta a csaj nem érzi ugyan azt a lángot iránta))


a pasiját ismerem, 1évvel idősebb nálam, jóba vagyunk, néha elmegyünk sörözni stb.


Az "el se hiszed mennyire fontos vagy nekem" mondatnál ott volt a párja is, és látszólag nem zavarta.

2013. dec. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!