Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnya fiú hogy tehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiú hogy tehet szert barátnőre?

Figyelt kérdés
nektek hogy jött össze? (csúnyább srácok)
2013. dec. 3. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki szereti önmagát, annak nem gond a kapcsolat kialakítása. Erre törekedj. Legyen hobbid, érdeklődésed, sportolj, legyél kedves és udvarias.
2013. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz vak lányokkal. Vagy Braille-ben is csúnya vagy?
2013. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ugy hogy csunya lanyokkal is beeri. vagy ugy hogy sok penze van.
2013. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én szép barátnőre vágyom...
2013. dec. 3. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Én úgy gondolom, hogy nincs csúnya srác, mindenkiben van valami szépség, lehet belsőleg vagy külsőleg. A belső sokat számít. Mint az első hozzászóló írta, legyél kedves és udvarias. Mindenkinek össze fog jönni egyszer. Csak akarni kell és tenni érte. Szerintem egy srác legyen ápolt, kedves és udvarias.

2013. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adj magadra. legyél ápolt, járj el sportolni. Öltözködj igényesen és menj el olyan fodrászhoz, aki érti a dolgát.
2013. dec. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat is, aki csúnya és gyönyörű a barátnője, és olyat is akinek hát... zsák a foltját, inkább úgy fogalmazok.
2013. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy csúnya pasi, csak az emberek ízlése más. Sokan az én barátomat tartják csúnyának, szerintem meg gyönyörű pasi, lehet, hogy szeplős, lehet, hogy érdekesen állnak a fogai, lehet, hogy picit túlsúlyos, de én imádom így ahogy van és szerintem ezek a dolgok nem csúnyák egy pasin. És én sem vagyok egy csúnya ember, mondjuk persze attól függ, mert igazi holland arcom van és testem, látszik, hogy félvér vagyok, így ízlés kérdése :)
2013. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csunya vagy es szep baratnot akarsz? Akkor gondolj arra hogy egy szep baratno miert akarna csunya baratot.


Amugy ideig oraig osszejohet, csak azt meg is kell tartani. Es az meg nagyon nehez ha akarhova mentek mindig az lesz hogy neki a tiz ujjara jutna valaki nalad "menobb", neked meg csak a kispad...

2013. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!