Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác aki tetszik, megfogta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác aki tetszik, megfogta a fenekem! Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Amikor tegnap mentünk ki a barátnőimmel az aljtón, ő előreengedett minket, én mentem ki utoljára, és megmarkolta a fenekem a srác. Akkor csak hátra fordultam, és furcsán néztem rá. Persze ő egyből mentegetőzni kezdett, hogy csak véletlenül meglendült a keze. A srác amúgy 4 évvel idősebb nálam, és szeret egyszerre több vasat tartani a tűzbe(vagy hogy kell azt mondani:D)... Utólag gondolkodtam, hogy megérdemelt volna egy ízes pofont. Az én fenekemet ne fogdossa senki. Másrészt, meg kicsit örültem a dolognak, mert nekem az jött le belőle, hogy bejövök neki... Mondjuk ez elég egyértelmű. Szerintetek, mit kellett volna csinálnom?

L/15



2013. dec. 3. 22:46
1 2
 11/20 walk w1th mee ***** válasza:
7%

utolsó,azért örülnél ha életedben 1x egy ilyen 13éves"ribivel" hozna össze a sors:D

amúgy,a kérdés az ikszdé,ha tetszik neked meg úgy kb viszonozva is,milyen pofonokról beszélünk?éretlen kis taknyos vagy még akit jól megkellene húzogatni,hogy amikor legközelebb rámarkolnak a seggedre ne érezd:)

2013. dec. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Én a helyedben nem járnék vele
2013. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Pofonvágni.

És nagyon meggondolnám, hogy akarok-e valamit tőle, mert ez a viselkedés nem jelez túl jót.

2013. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
a srác elég béna
2013. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ugyanis nem áll messze attól hogy megdugjon téged, és fogalma sincs az egészről :D
2013. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
én annyira utálom ha egy fiú megmarkolja egy lány (engedélye nélkül) fenekét... ugy érzem ezek a fiúk nem tisztelik a lányokat
2013. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Szaladj, mondd meg anyukádnak.
2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Anyukádnak szolj h dugja meg
2014. márc. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Akkorat rarugtam volna a buszkesegere hogy legkozelebb 100x meggondolja hogy kinek a segget fogdossa.
2016. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Velem 2 szer fordult elő ilyen persze a srác csak hülyéskedett de amikor megfogta a seggem én ösztönösen pofán vágtam a többi fiú meg a barátnőim röhögő görcsöt kaptak XD ha nem jártok ne fogdosson!
2016. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!