Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiús lány bejön. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiús lány bejön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iden ismertem meg, evfolyamtarsak vagyunk, es szerintem gyonyoru! Ott kezdodnek a bajok, hogy az osztalytarsaim mindegyike "okadni" kezd, ha raneznek, pedig szerintem egy tunemeny :) Alacsony, ugyanolyan az erdeklodesi kore, mint nekem, a rovid haja tetszik, es szerintem eleg humoros is. Hogy kezdjek bele, ha tudnam, hogy ket even at azt kell majd hallgatnom, hogy "Azzal te jarsz, es szerelmes vagy bele, Jezusom!?" Tudom szarjak mas velemenyere, de ez marhara rosszul esik, ha arra mondjak ezt, aki tetszik nekem :(
2013. dec. 4. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Annál gázabb dolog nincs ha azzal foglalkozol, hogy mások szerint mi gáz..
2013. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj vele és ha valaki gúnyol miatta, vagy gúnyolja őt, akkor védd meg azt, akit szeretsz. Ezt kell tenned, ettől leszel normális, jó ember. 24F
2013. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sulinkban pont jár egy ilyen pár. A srác kedves, vicces, a lány fiús,... stb. ahogy leírtad :) szerintem nagyon aranyosak, akkor is ha a lány elég fiús.

Ha szereted, igazán, akkor ne foglalkozz mások véleményével! Szólj be nekik, ezek szerint nem tudják mi az igazi szerelem!

2013. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hova jársz suliba? Mond elneki ne érdekeljenek a haverjaid véleménye ne hagyd hogy beleszoljanak az életedbe!
2014. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vok én nekem is rövid a hajam én is fiús lány vagyok csak nem egy tünemégy:D
2014. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!