Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori kövérség önbizalomh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori kövérség önbizalomhiány? 19f

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik hogy fiatal koromban 7-13 évesen kórossan elhízott voltam, meghaladva 9evesem a 70kilót. A szüleim orvosokhoz vittek és mindig lesajnáltak. Az iskolatársaim csúfolódásának pedig örök áldozata voltam. Noss most 19 éves vagyok és 190 centi magas 90kiló a hasam még mindig kicsit aránytalanul nagy a többit viszont lefogytam. Most is iszonyatosan érzékeny vagyok a külsőmre és nincs valós önbizalmam. Minden lánnyal akivel eddig dolgom volt vagy jártam elijesztett az önbizalomhiányom. Szerintetek érdemes lenne e nekem nagyon komolyan ráálni a testépítésre hogy megcáfoljam a régi énem? Attól megváltozhatna valami? 19f
2013. dec. 5. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányok nem a külsőd miatt menekültek el, hanem az önbizalomhiányod miatt, szóval csak emiatt felesleges elkezdeni edzeni, mert a belsődön nem fogsz változtatni, de ha úgy gondolod, hogy önbizalmat adna neked, ha kicsit erősebb, sportosabb lennél, akkor nyugodtan.
2013. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kövér voltam és ebből adódóan önbizalomhiányos,de amikor jön valaki,akinek tetszel - és amint írtad,voltak barátnőid - akkor ezt meg kell próbálni félrerakni.

A sikerélményektől ez elmúlik.

2013. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban borzasztó rossz volt a szemem. -9-es az egyik és -11-es a másik. Ez eléggé visszavetett a csajozásban, de 22 évesen sikerült egy látásjavító műtétre összeszednem a pénzt. Szemüveg sem kell és azóta mintha teljesen kicseréltek volna. Szóval ezek elég keményen tudnak hatni az önbizalomra, ha azt hallod, hogy lesajnálnak.


Meg kell változni, meg is lehet. Te is elkezdhetsz edzeni és utána megjön majd az önbizalmad.

2013. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából velem is ez volt és igen, sokat tud dobni az önbizalmadon az, amikor nem csak "félig" végzed el a munkát, hanem tényleg úgy állsz a tükör előtt, hogy az neked is tetszik. Én csak azt tudom mondani, hogy nyugodtan kezdj bele az edzésbe, abból semmi gondod nem származhat.
2013. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha edzel, lefoglalod magad, és nem lesz időd sajnáltatni magad, + még jól is fogsz kinézni, ami megintcsak növeli az önbizalmad, mert hiába, de minden ember hiú valahol, és kell az elismerés..
2013. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!