Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta megláttam, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megláttam, nagyon különöset érzek iránta és nem tudom elfelejteni. Ez szerelem?

Figyelt kérdés

Amikor először megláttam, különös dolgot éreztem amit előtte még soha.

Olyan ismerős volt nekem, mintha már régről ismernénk egymást és első pillanattól kezdve vonzódtam hozzá. Azóta eltelt 1,5 év. Volt kapcsolatom ezalatt az idő alatt, de úgy érzem hogy még azalatt is őt szerettem, és nem tudom őt kiverni a fejemből. Nem tökéletes ember, rengeteg hibája van, sok rossz dolgot tudok róla, és nem tudok belőle kiábrándulni ezek ellenére sem. Úgy érzem hogy vigyáznom kell rá.

Ez szerelem?


2013. dec. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
menj szakemberhez!
2013. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak egy formája, valószínűleg. Bármi megtörténhet. Én a helyedben azért óvatos lennék, mert ha viszonozza az érzéseidet, akkor a "nem tökéletes, rengeteg hibája van"-ból könnyen lehet egy többévnyi boldogtalanság, lila monoklik stb. (Nem tudom mik azok a hibák, csak figyelmeztetlek, hogy: könnyen lehet belőle ez.) Ha meg nem viszonozza, akkor ugye a dolognak számodra nincs valóságalapja, tovább kell lépni. Talán mindkét esetben...?
2013. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt akartam ezzel leírni, hogy nem úgy látom őt mint egy hibátlan embert, hanem tisztában vagyok a rossz tulajdonságaival, amik ugye minden embernek vannak, úgyhogy ez nem a rózsaszín felhős szerelem.
2013. dec. 5. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
jartatok is? hany evesek vagytok? ha egyutt voltatok regen akkor lehet hogy szerelem. ha nem akkor inkabb csak vagynak mondanam. vagysz ra hogy egyutt legyetek.
2013. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!