Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisugárzás lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisugárzás lehet az oka?

Figyelt kérdés
Keresztül néznek rajtam a pasik, senki nem érdeklődik irántam, és azt még talán megértem hogy párkapcsolatra találni keményebb dió és nem megy csak úgy magától, de mostanában már kezdek kiakadni, úgy érzem nem hogy kapcsolatra, de kevesebbre sem kellek. Más lányoknak legalább vannak kalandjai, be vagyok pánikolva teljesen, hogy a legszebb éveimet elvesztegetem és semmi élmény nem történik velem. Szigorúan neveltek, erkölcsösen, 20 éves koromban lett először barátom, szóval nem vagyok a r*banc kategória de néha már annyira el vagyok keseredve hogy attól félek a saját elveimhez való ragaszkodás tönkretesz. Mert mindig úgy voltam vele hogy csak szerelemből adom magam oda, és ehhez tartottam magam, azért is lett ilyen későn először kapcsolatom. Csak aztán jött a hideg zuhany, nem kellettem, megcsalt, eldobott egy másikért, azóta rettegek hogy utána nem jön már az életembe senki. Az önbizalmam kb nulla és bepánikolnék egy új kapcsolattól, viszont nem akarok úgy megöregedni hogy szinte nem is éltem, alig volt szexuális élményem, és szerintem azért nem szégyen ha egy visszafogottabb lánynak is vannak szükségletei ilyen téren. Mégsem vagyok képes semmire, és félek pl megnézni egy srácot ha szimpatikus mert azonnal parázni kezdek hogy majd biztos rossz néven veszi hogy ránéztem. Amit tizenévesen erényként éltem meg, most borzasztó dühös vagyok magamra miatta. Ha akkor tapasztaltam volna mint a mostani tinik, lehet már 20 éves koromra túllettem volna az első 1-2 csalódáson, és nem az egyetemi éveim mennek rá a depresszióra és a magányra amit ez a félresikerült kapcsolat okozott. Rengeteg ember szerint szép vagyok, aranyos és stílusos, mégis, nemhogy normális kapcsolatra, de szexre sem kellek senkinek, mi lehet ez? Részben utálom magam hogy gondolatban már idáig leadtam a mércét, másrészt viszont ahogy telnek az évek már nem tudok olyan nyugodt lenni mint 16 évesen, hogy jaj, majd jön a jó is... Létezik hogy ennyire látszik a félénk kisugárzás, a bizalmatlanság az emberek felé, hogy még azok sem kezdenek ki velem akik nem akarnak komolyabbat? Lehet hogy ki se nézik belőlem hogy bevállalnám? Privát üzenetet nem kérek, trollok kíméljenek nem ismerkedem neten. 21/L
2013. dec. 5. 18:50
1 2
 1/13 Dwight Schrute ***** válasza:
30%
át is adnám a szót annak, aki ezt végigolvasta:
2013. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem kötelező ám írni!
2013. dec. 5. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:

kalandturizmus:


30+F, sportos, szenvedélyes, figyelmes, hivatalosan értelmesnek nyilvánított


írjál nyugodtan :)

2013. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
(én nem lépek, mert ezt a kérdésedben kizártad)
2013. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A félénk kisugárzás sok pasinál elöny. volt egy pasim aki beceneve Bontó volt. a barátai kacsingattak meg minden de nem fogtam fel. később elmondták: Virágbontó, direkt félénk csajokra hajt és megtanítja nekik hogy imádják magukat és miután megtanultuk úgy mentünk szét hogy még mindig barátok vagyunk.
2013. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, kizártam mert tanácsot kérni szeretnék és nem felajánlásokért jöttem. amennyire magamtól jutottam (pszichiáterre sajnos nem futja, suliba járok és még időm sincs rá nemhogy pénzem), semmi bizalom nincs bennem mások iránt, és tartok mindenkitől. ennek ellenére viszont szükségem lenne bizonyos dolgokra mint minden más normális embernek... azért írtam hogy valaki nem tud-e tanácsot adni, mit kezdjek ezzel, hogy se kapcsolatra, se kalandra nem kellek, ha meg mégis kellenék, akkor meggátol a bizalmatlanságom és a félelmeim. közben meg megőrülök hogy elrohan az életem eseménytelenül
2013. dec. 5. 18:57
 7/13 anonim ***** válasza:

akkor küldj alakos ruhás fotót és írjad le egy napi szokásos programodat


megnézzük mi lehet a hiba. nem szorulok rá a szex részre, szívesen segítek.

2013. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
fejed nem kell rajta legyen, ha nem akarod
2013. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó, szerencsés élmény lehetett. az én volt barátomnak is bejött ha egy lány félénk és gátlásos, csak az már nem jutott el az agyáig, hogy egy ilyen lánnyal lenni felelősség is (bár ogazából bárkivel lenni felelősség, szerintem. az hogy hogyan bánsz a másikkal, és ha szakítotok, neadjég még ott is figyelsz-e rá hogy ne sérüljön jobban mint amennyi elkerülhetetlen). szóval vele is csak azért tudtam összejönni mert volt elég kitartó ahhoz hogy megbízzak benne. (másfél éves haverkodás, baráti kapcsolat, ami alapján már bőven nem vadidegenként közeledett felém utána, és még így is féltem az elején) Na ez a bizalom többszörösen tört össze mikor kidobott, elég aljas körülmények között. és még azt is elérte hogy magamat hibáztatom azóta is, hogy biztod azért mert egy szerencsétlen lúzer vagyok
2013. dec. 5. 19:00
 10/13 A kérdező kommentje:
A napi szokásos programom kb. felkelek, suliba megyek, és ott vagyok délután 2-3ig átlagban. néha 5-6ig. bulizni havonta kb egyszer járok, mert az én zenei ízlésemmel ennyi buli jut ahol tudom értékelni amit lejátszanak. Néha mozi barátnőkkel. Hétvégente nem nagyon mozdulok ki csak ha program van, szintén barátok. De nincs nagy baráti köröm csak inkább ilyen 2-3 ember, és mind lányok. Fiúkat alig ismerek. Sportolni is szoktam. Kb nagyjából ennyi. képet csak privátban küldök (nem akarom hogy esetleg felismerjen ismerős) ha valakinek van türelme és esetleg szívesen áldozna az idejéből pár percet, hogy megnézze mégis a külsővel lehet-e a gond. : )
2013. dec. 5. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!