Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alacsonyak a jóképű pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alacsonyak a jóképű pasik?

Figyelt kérdés
Minden helyesebb srác alacsony. Magasabbak közt alig találni megfelelőt.

2013. dec. 6. 20:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Mert kikúrt felszínes vagy.
2013. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem:P amúgy volt már nem egy magas barátnőm
2013. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mit jelent a magas? Mert a te 160 centidhez nem kell 220-as pasi... :D
2013. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nyilván az összes helyes srác alacsony. Ez teljesen egyértelmű. Továbbá minden nő okos...
2013. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

A magasak közt is vannak jóképűek:) a férjem is az . 190 centi. szóval nem egy törpe:D


Bár amúgy ez a jóképű-nem jóképű is ízlés kérdése. Lehet hogy akire te azt mondod jóképű az másnak nem tetszik.


pl sokan jóképűnek tartják Brad Pitt-et. Szerintem viszont nyálas, és nem tartom helyesnek.


Az én férjemet is jó pár lány helyesnek tartja, köztük én is, de nem az összes... remélem érthető.


Szóval relatív, hogy kinek ki a helyes, és ki nem...

2013. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!