Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy probléma ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy probléma ha a férfi vékony (185/70)?

Figyelt kérdés

Nem nincsen semmilyen betegségem, egyszerűen ilyen vagyok. Anno jártam intenzíven kondiba is (6 hónap), de sajnos nem igen lett rám hatással. Nyilván nem azt vártam el, hogy két ajtós szekrény legyek, de semmi előrelépés nem volt.


Az én problémám az evéssel van. Egyszerűen nem udok annyit enni mint mások (napi 2 bőven elég). Amikor kondiztam probáltam azt enni és annyit amit leírtak, de a harmadik nap után már kész szenvedés volt az egész (értem én, hogy meg kell kűzdeni, de amikor 5 percig rágod a kaját, hogy egy hosszú nyeléssel lenyeld az már nekem sok).


Próáltam étrendkiegészítőt, vitaminukat, de sajnos egyik se hozott haladást. Jelenleg nem járok, de ha lesz mnkám talán megpróbálom mégegyszer. Anno azért hagytam abba mert a hatodik hónapba már utáltam az egészet, ha ahat hónap alatt nulla fejlődés az eléggé el tudja venni az ember kedvét az egésztől (és havi 25kt is munkanélküliként)



2013. dec. 7. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én is kb ilyen súlyban vagyok


szinte pontosan ugyan ez a 185/70 de annyira nem érzem magam girnyónak... meg még nőni is fogok :D

2013. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném annyira engem nem zavar, inkább a nők miatt csinálnám az egészet. Örülök ha egy kis fizikumot tudok magamra szedni, de nem létfontosságú a létezésemhez.
2013. dec. 7. 00:11
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 188cm vagyok, 77kg és vékony. Akkor te milyen lehetsz :O
2013. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmi extrát ne képzelj el, nem lehet zongorázni a prodámon :), a koromon pl nagyon meglátszik, az egész kondizásban ez volt a prioritás, hogy a karom vastagabb legyen, de még az se sikerűlt. Annyira nem vészes, de egy 75-80 kg lenne az ideális nekem,
2013. dec. 7. 00:17
 5/16 A kérdező kommentje:
koromon = karomon
2013. dec. 7. 00:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne járj edzőterembe, mert nem a Te stílusod.

Ellenben kezdj valami sportba, ami tetszik: bringázás, evezés, fegyencedzés, falmászás, akármi ami tetszik.

Meghozza majd az étvágyad is fokozatosan. :)

2013. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én mit szóljak? Egész nap zabálok, de nem tudok hízni. 176/57... 17/F
2013. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
185/66 Asszem viszem az 1. helyezettnek járó díjat...
2013. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:

ó de sajnállak Benneteket Fiúk! :)

Rajtam van még mindig egy ötöske plusz, amit az istennek nem tudok letornázni, hozzávághatom vkihez? :))))

2013. dec. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez pont jó.


"A nők tényleg nem szeretik a túl izmos férfiakat?


Az említett kutatás keretében a szakemberek nemcsak arra voltak kíváncsiak, hogy a férfiak milyen testre vágynak, hanem azt is megkérdezték a felmérés alanyaitól: szerintük milyen testalkat tetszik legjobban a nőknek? Ők válaszukban hűek maradtak a férfi-ideálról alkotott elképzelésükhöz, és a sajátjuknál jóval izmosabb ábrázolásokat jelölték meg. Egyúttal úgy vélték, hogy a testépítő szalonok minden lakója ellenállhatatlannak tűnik a nők szemében...


Az amerikai tanulmány szerzői azt is szerették volna tudni, hogy valójában ezek a férfiak jól ismerik-e a nőket. Kíváncsiságuk kielégítésére 40 hölggyel is kitöltettek ugyanilyen tesztet, az iránt érdeklődve náluk, hogy milyen férfitestet tartanak a legcsábítóbbnak. A válaszokból kiderült, hogy a nők többsége a közepesen izmos férfiakat részesíti előnyben. A kifejezetten "izompacsirtának" nevezhető férfiak pedig csak nagyon korlátozott mértékben érdeklik őket..."


Sok lány jár vékony fiúval, általában jobban elfogadják, mint a testépítő alkatot. Utóbbira több nőt hallottam már panaszkodni, hogy taszító számukra.

2013. dec. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!