Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy probléma ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy probléma ha a férfi vékony (185/70)?

Figyelt kérdés

Nem nincsen semmilyen betegségem, egyszerűen ilyen vagyok. Anno jártam intenzíven kondiba is (6 hónap), de sajnos nem igen lett rám hatással. Nyilván nem azt vártam el, hogy két ajtós szekrény legyek, de semmi előrelépés nem volt.


Az én problémám az evéssel van. Egyszerűen nem udok annyit enni mint mások (napi 2 bőven elég). Amikor kondiztam probáltam azt enni és annyit amit leírtak, de a harmadik nap után már kész szenvedés volt az egész (értem én, hogy meg kell kűzdeni, de amikor 5 percig rágod a kaját, hogy egy hosszú nyeléssel lenyeld az már nekem sok).


Próáltam étrendkiegészítőt, vitaminukat, de sajnos egyik se hozott haladást. Jelenleg nem járok, de ha lesz mnkám talán megpróbálom mégegyszer. Anno azért hagytam abba mert a hatodik hónapba már utáltam az egészet, ha ahat hónap alatt nulla fejlődés az eléggé el tudja venni az ember kedvét az egésztől (és havi 25kt is munkanélküliként)



2013. dec. 7. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80kg? Az sok lenne neked. Akkor már túl vastag lenne a karod, derekad.
2013. dec. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9 Elfogadom!
2013. dec. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9-es nekünk nem 5kg zsír kell hanem 5kg izom :D
2013. dec. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

196/73, de voltam 60 kiló is. Mi a díj?

(ja, és így is lett barátnőm, más kérdés, hogy azt a testet én sem tartottam esztétikusnak magamon (most sem), csak hát marha szar genetikával áldott meg a biokémia)

Nekünk túl izmosnak lenni kb a lehetetlen-kategória.

2013. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13 Nekem az is jó, lenne mit átformálni! :)
2013. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy 175/60 srác itt a nők kedvence (huszonévesekről van szó), nem csontos, hanem szálkás, kicsit husis (kerek fenék, feszes, kockás has, a kar viszont nuku), arcra jóképű, stílusra amolyan bohóckodó, mindig vidám, szerintem ez többet számít.
2013. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!