Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy plátói szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy plátói szerelemből barátság?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba, de plátói a dolog.

De tényleg jól érzem magam vele. Arra gondoltam, hogy vajon le lehetne csökkenteni az érzéseimet szimpla baráti érzelmekké? Mert oké, hogy a szerelmem nem lehet, de a barátom még lehetne, és lehet az se lenne rossz.


2013. dec. 7. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet csak úgy lecsökkenteni. Mentálisan próbáld meg, mikor vele vagy mondogasd magadnak -csak barát csak barát csak barát-. Nem vicc.
2013. dec. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg szakíts meg vele minden kapcsolatot mert csak neked lesz rossz..
2013. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen agyalok.

Csak nem tudom, hogy a semminél nem jobb-e egy barátság.

2013. dec. 7. 01:01
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet-hisz a hiány is nagyon szar és elvonási tüneteket okoz -nálam ilyen most a csoki.. itt a mikulás és sokat nem ehetek mert akkor többet kell edzenem..:(
2013. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

facen ez most gyakori idézet, okosság..

" Plátói szerelem = kívülről nyalogatni a lekváros üveget."

2013. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jobb, de ehhez idő kell, nekem is volt ilyen, tudom, full szerelmes voltam, elmondtam neki, lepattintott, 2-3 hónapig hozzá se szóltam meg ő sem hozzám, találtam másikat aki tetszik, most meg kezdünk egyre többször összefutni, és már tök nem gondolok arra, h mi volt rég, már barátként nézek rá teljesen. és ezt ő is tudja mert látszik rajtam. szóval simán lehet, csak először mondd el neki :P
2013. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp el kellene mondani?

Több okból is plátói a dolog (pl. hogy van barátja).

2013. dec. 7. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak Te tudod eldönteni, hogy akarod-e. Én meg tudom csinálni. Sok év hasonló után, de most már gyakorlatilag tetszés szerint manipulálni az érzéseimet.

"Le lehetne csökkenteni?" Igen. Nehéz, de lehet.

A kérdés, hogy akarod-e. Nekem van egy ilyen barátom, messze lakik tőlem, ezért tuti lehetetlen, de barátként tökjól elvagyunk, én egyik legjobb barátomnak hívom, rengeteg olyan dologról lehet vele beszélni, amiről mással nem tudok. Nagyon fontos nekem. DE, nem akarok még egy ilyen valakit. Valahogy mindig van benne valami belső szorongás, annak a nyoma, hogy ő eredetileg nem barátnak indult. Szóval nem könnyű.

2013. dec. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem ugyanilyen, csak hasonló helyzetben voltam. Volt egy pasi akivel jóban voltam. Nagyon tetszett nekem....tehát szerelemig nem jutottam el, de nagyon tetszett és sokat gondoltam rá.


Viszont tudtam hogy semmi esélyem nem lenne nála, ezért azt mondtam hogy oké, akkor csak barát. És másokkal kezdtem el ismerkedni. Hat hónappal ezen elhatározás után ismertem meg a férjemet:) Aki tényleg az igazi számomra.


Szóval nekem megérte.


A srác egyébként azóta is a legjobb barátom.


27/N

2013. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!