Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy végzős lány hogy kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy végzős lány hogy kezdeményezhetne a fiatal tanáránál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igen, én vagyok az a bizonyos lány... Évek óta nagyon szerelmes vagyok az egyik tanáromba, és tudom, hogy ez nem csak fellángolás, abban is volt már részem, de ez egészen más. Jövőre elballagok, valamit tenni szeretnék, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz (persze nem suli alatt akarok rámászni, csak azt szeretném, hogy ő is jobban megismerjen engem). A tanárnak nincs felesége, ha minden igaz, barátnője sem. Viszont eléggé komoly és hivatalos, így nehéz vele csak úgy simán elkezdeni a jópofizást. Eléggé a "lányok kedvence" típus, nagyon sokan sóvárognak érte, ezért is nem tudom, milyen lépést kellene tennem, hogy ne csak egy újabb buta liba legyek a szemében...


Nektek nincs valami jó ötletetek?


2013. dec. 7. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig csak egy újabb buta liba vagy, aki a tanárára bukik.Ebből rengeteg van.
2013. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"tudom, hogy ez nem csak fellángolás, abban is volt már részem, de ez egészen más" Nem, nem tudod és nem volt részed még igazi fellángolásban szerintem :) Különben tudnád, hogy ez rohadtul nem szerelem...Apakomplexusban szenvedsz és te is csak egy újabb buta liba vagy, de nem csak az ő szemében :)
2013. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy így gondoljátok, de tényleg nem tudom ezt jobban elagyarázni, nem vagyok érzelgős típus. Ja, és apakomplexusos sem, apukámmal együtt élünk, és szinte már túl sokat is vagyunk együtt. :D Úgyhogy sajnos nem tudom erre fogni, meg más, nálam idősebb férfi még nem is tetszett. Őt is csak azért szerettem meg, mert néhány véletlen folytán jobban megismerhettem.

Amúgy higyjétek el, néha én is szembe tudnám köpni magam, hogy éppen egy tanárt szerettem meg, de hiába próbáltam rajta túllépni - szerintem már minden módon - , egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Azért is kérdeztem meg itt, de most már látom, hogy talán rossz ötlet volt.

2013. dec. 7. 13:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebb? Nincs már tojáshéj a hátsódon!;) szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz, de a legjobb előbb barátként közelíteni. De drukkolok!:)
2013. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát megpróbálhatod hátha sikerül :), nekem majdnem összejött ilyesmi de ne lépj addig semmi olyat még abba az iskolába jársz.
2013. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit a másik oldalról hadd szóljak át.


A 2-es válaszadónak üzenem: piszkosul mellé szóltál.


Kérdező: ha olyan tanárod van, aki levarrja a végzős lányokat, akkor simán kezdeményezz, egy leszel az 1500-ból, egy újabb lyuk neki, akire egy év múlva emlékezni se fog. Ha olyan tanárod van, aki viszont komolyan veszi az értékeket, tehát tényleg tanár, annál esélyed sincs. S gondolom a te érzelmeid komolyak, s rendes kapcsolatot szeretnél vele. Nos... nem fog menni, mert ő az állásával játszik, s manapság bizony az nagy kincs. S nem kevésbe nagy kincs ha valakinek pozitív a megítélése a kollégái, igazgatója szemében. Ebbe nem nagyon fér bele, hogy végzős lányok kezét fogjuk, s hagyjuk hogy nyalogassa a golyóinkat szerelmesen.


Sok ilyen esetem volt az elmúlt 15 évben mióta tanítok, több lány próbálkozott nálam (most vagyok 37.) leráztam az összeset nagyon kedvesen, de utána éreztem (!!) mindegyiken, hogy ciki neki ott lenni az óráimon, s egyáltalán a folyóson amikor arra sétáltam, pedig én soha senkinek nem meséltem ezekről. Nekem nem volt ciki, mindegyik csak a "következő" ilyen volt egy tucat 12, de sajnáltam őket, hogy ilyen helyzetet teremtettek maguknak.


Szóval gondold meg mit lépsz...

2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszadótól elnézést kérek... a 4-nek akartam címezni azt a sort!


(Előző voltam)

2013. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
várd meg, amíg végzel. nem reménytelen a dolog, pl. az egyik tanárom is a volt diákját vette el, azóta együtt vannak
2013. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!

Tudom, hogy vannak szép és... hát, kevésbé szép befejezésű történetek. Azt is, hogy a dolog oroszlánrésze a tanártól függ. Nekem ő elég komolynak, elhivatottnak tűnik, de nem merem rá a nyakamat tenni, mert már elég sok irányból hallottam róla ezt-azt. Persze lehet, hogy csak pletykák, de azért nem tartom kizártnak, hogy párszor már élt a diáklányok rajongásával... Én viszont nem ilyen "kapcsolatot" akarok vele, csak még rosszabb lenne, mert amennyi eszem van, még ezek után is szeretném, és nagyon fájna, hogy csak kihasznált. De mondom, az sem biztos, hogy ezek igazak, mindenki tudja, milyenek a sulis pletykák... :)


Viszont ha normális, akár baráti kapcsolatot szeretnék vele kialakítani, akkor milyen lépéseket tehetnék?

2013. dec. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!