Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért kiábrándulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért kiábrándulnátok egy srácból?

Figyelt kérdés

vonaton ültem vele elment mellettünk egy srác aki vagy úgy született vagy valami baleset folytán az arca felismerhetetlenre változott,majd pár megálló múlva meg lent állt már ez a srác az állomáson a fiú aki mellettem ült kikopogott neki az ablakon.

azt hittem pofán vágom vagy valaki idejön és pofán fogja vágni

de most komolyan milyen dolog volt ez már


2013. dec. 7. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne szimpatikus.
2013. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kikopogott? ezt nem nagyon értem, de ha sértésnek szánta, akkor én szakitottam volna vele
2013. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Que?
2013. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ott állt a srác az állomáson , üvegre kopogott hogy oda nézzen érted már vagy nem is tudom mért kopogott ki neki érted így?
2013. dec. 7. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Zavarba hozol... nem teljesen vilagos, hogy mire gondolsz.


Ha arrol van szo, hogy egy srac gunyolodni akart egy masik ember kinezeten, akkor azt tudom mondani, hogy meglehetosen aljas dolog, es normalis erzesvilaggal rendelkezo, ertelmes ember ilyet nem csinal.

2013. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!