Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, örökké egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egyedül élek a macskámmal, dolgozom, évek óta magamat tartom el (suli most jegelve, nem fér bele az időmbe, szeptemberben akarom elkezdeni). Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a saját korosztályommal, akik még mind suliba járnak, otthon vagy kollégiumban, esetleg a szüleik által bérelt albérletben... Akik viszont már nem, azoknak a korkülönbséggel van problémája. Örökké egyedül maradok? L
2013. dec. 7. 17:26
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
De értem, te nem érted. Ha nincsenek szüleim, hol legyek 25 éves koromig? Nem küldök képet, most abszolút nem fontos, hogy nézek ki.
2013. dec. 7. 17:44
 22/33 anonim ***** válasza:
És szerinted melyik a jobb.Ha már dolgozik egy szakmunkás papírral,vagy ha egyetemet akarna végezni,hogy egy jó beosztású egyén legyen?
2013. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én értettem volna ha írod,hogy nincsenek szüleid!De sehol se írtad,csak most.
2013. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy 19 évesen gürizzen egy gyárban! Felőlem lehet a párom 30 éves is!
2013. dec. 7. 17:46
 25/33 A kérdező kommentje:
Akkor most leírom egyértelműen; nincsenek szüleim. Nincsen senkim, csak egy macskám. Ettől még nem vagyok buta, se tanulatlan. Az intelligencia nem azon múlik, hány évet tanultál. Egyébként meg folytatni akarom én is, és a kérdés nem ez volt...
2013. dec. 7. 17:47
 26/33 A kérdező kommentje:
Barátaim pedig vannak, mert ezt is emlegették többen - de az nem párkapcsolat.
2013. dec. 7. 17:47
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem kell a hiszti.Éljed az életed és kész. 30 éves?Minek neked olyan idős pasi?
2013. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Te 80%-os, tered adhatnál másoknak is, folyton csak a te válaszaidat látom. Akkor elmagyarázom ezt is: nem azt írtam, hogy nekem 30 éves pasi kell feltétlenül, hanem hogy felőlem annyi is lehet... Ha szót tudok vele érteni, és van közös témánk!
2013. dec. 7. 17:50
 29/33 anonim ***** válasza:
Van itt hely bőven.Mások is válaszolhatnak csak más kérdés,hogy nem akarnak.
2013. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
aranyos a macskád?
2013. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!