Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, örökké egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egyedül élek a macskámmal, dolgozom, évek óta magamat tartom el (suli most jegelve, nem fér bele az időmbe, szeptemberben akarom elkezdeni). Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a saját korosztályommal, akik még mind suliba járnak, otthon vagy kollégiumban, esetleg a szüleik által bérelt albérletben... Akik viszont már nem, azoknak a korkülönbséggel van problémája. Örökké egyedül maradok? L
2013. dec. 7. 17:26
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Igen, aranyos :)
2013. dec. 7. 17:55
 32/33 anonim ***** válasza:
89%
#14 vagyok. Egyetemre járok, programtervező informatikus vagyok. Szívesen dolgoznék, de minden nap, hétfőtől péntekig reggel 10-től este 6-ig szívok az egyetemen, így elég nehéz eltartanom magam. Örülök, hogy a zsebpénzemet ki tudom termelni a magánórákból, amiket tartok. Úgyhogy sajnos nem felelnék meg a feltételeidnek.
2013. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Sz Misi válasza:
53%

Először is legnagyobb megbecsülésem, hogy 18 évesen teljesen önálló vagy, és még továbbtanulást is tervezel.

Ha a kortársaid éretlensége a baj, akkor keress valamivel idősebb srácot. Lefogadom, hogy élettepasztalatodat nézve 20 év feletti fiú is illene hozzád. A lányok különben is korábban érnek, nem véletlen, gogy a párkapcsolatokban általában ők a fiatalabbak.

24/F

2013. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!