Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, örökké egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egyedül élek a macskámmal, dolgozom, évek óta magamat tartom el (suli most jegelve, nem fér bele az időmbe, szeptemberben akarom elkezdeni). Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a saját korosztályommal, akik még mind suliba járnak, otthon vagy kollégiumban, esetleg a szüleik által bérelt albérletben... Akik viszont már nem, azoknak a korkülönbséggel van problémája. Örökké egyedül maradok? L
2013. dec. 7. 17:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
én is egyedül tervezem majd eltartani magam.. :D
2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Áááá, felesleges volt kiírni a kérdést. :D Tanulatlan vagyok, igen, ez van. :D Behalok, 15 évesek írnak priviben... Hagyjuk az egészet inkább. :)
2013. dec. 7. 17:34
 13/33 anonim ***** válasza:
:D kajak 15 évesek írtak?Nem semmi.
2013. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
53%
És egy 20 éveshez mit szólnál?
2013. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Egy 20 éves már rendben van, ha önálló... :) Nem azt mondom, hogy mindenkit a szülei tartanak el, de mostanában sokan még majd' 30 évesen is otthon laknak, stb... Mondjuk az még nem akkora baj, ha dolgozik.
2013. dec. 7. 17:38
 16/33 anonim ***** válasza:

Jó de kérdező nézheted az ő oldalukat is.24-25 éves korukig otthon laknak addigra a normálisabb része összeszed annyi pénzt,hogy egy kisebb lakást kiegészítéssel tud venni.

Szerintem ez jobb mint egy albérletben punnyadni 18 éves korától.

Am egy képet kaphatok privátban?

2013. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Nyilván jobb, de nem mindenkinek van választása. Miért küldenék képet?
2013. dec. 7. 17:41
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem találok munkát hiába nézem meg minden nap az álláshirdetéseket. Szóval nem jómódomban vagyok itthon és tartatom el magam. Bármit megtennék, hogy olyan helyzetbe kerüljek mint te de ettől még nem vagyok egy utolsó semmirekellő.
2013. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek van választása.De mind1 nem érted.

Azért küldenél mert szeretném látni,hogy nézel ki.

2013. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Senkire nem mondtam, hogy utolsó semmirekellő. :D Nyilván nem vagy az. Én nem is ezekről beszéltem, hanem hogy a korosztályom MÉG tanul, és MÉG nem dolgozik a nagy része. Ha valaki dolgozna, de nem talál munkát, az nyilván nem ez a kategória.
2013. dec. 7. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!