Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letudnád írni saját szavaiddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letudnád írni saját szavaiddal, mi a szerelem?

Figyelt kérdés

Mit éreztek olyankor?



(hozzátenném, ezzel nem azt szeretném megtudni, MI A SZERELEM, csupán kíváncsi vagyok, ki hogy írná körbe :))



2013. dec. 7. 20:44
1 2
 11/18 QueenRavenna ***** válasza:
Olyankor jót érzem.
2013. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jó szerelmesnek lenni, mert olyankor édesebb minden, van akire támaszkodhatsz, akivel teljesen őszintén beszélhetsz, és meghallgat, és tényleg segíteni próbál, ha bajban vagy.

Minden dolog szebb ha mellette vagy, tudtok együtt nevetni olyan poénon, amit csak ketten értetek.

Jobb a szex egy olyannal akit szeretsz, még ha a szex alatt az extrém kemény kefélésről van is szó. Jó mellette ébredni érezni az illatát, megsimogatni a haját. Morális hátteret ad, és még egyfajta személyiség tesztnek is betudható.Megismered saját magad is kicsit. És ami nekem igazán jó dolog, hogy olyan oldalamat ismertem meg, amiről eddig nem is tudtam. ÉS arra jöttem rá, hogy ilyenkor vagyok önmagam. Nem olyan mint egy baráttal, aki irányában-akárki akármit mond- álarcot viselünk. Sőt a mindennapjainkban is rajtunk van egy az álarc. De mikor Vele vagy, akkor ez az álarc lehull, és csak te vagy meg ő.


A második kérdésre pedig az a válasz, hogy igen, mindenki átélheti ezt az érzést, de néha kompromisszumokat kell kötni. Ha valami elromlik, akkor nem kicserélni kell, hanem megpróbálni megjavítani.

2013. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezt egy korábbi válaszomból másoltam ki, szóval ha valmai furcsa, akkor az azért van. :D
2013. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem a szerelem megöl... Vegyes érzések fognak el, ha rágondolok. Megbántottam, elküldtem a f..nébe azt, akit legjobban szeretek:(( ezért most szenvedek, mert szóba se áll velem:(
2013. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

a szerelem motivál...tett és cselekvés

persze minig saját magunkról árulkodik! :)

2013. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

~mikor a másik boldogsága fontosabb a sajátodénál,

~mikor jobb adni,mint kapni,

~mikor folyton a szerelmedre gondolsz,

~mikor nem számít milyen külső,vagy belső hibája van a másiknak,mert azzal együtt elfogadod,

~mikor a másik hangja boldoggá tudja tenni a napod,

~mikor ha arra gondolsz,hogy elveszítheted(nem feltétlen más ember miatt) belefacsarodik a szíved,

~mikor a másik jelenléte teljesen lázba tud hozni,

~mikor a vele töltött időnél azt kívánod,hogy bárcsak megállna az idő,hogy vele legyél örökké.


Számomra ezt jelenti:)

És igen, nagyon jó érzés a viszonzott szerelem, viszont ha nem az,akkor egy szörnyű érzés,ami sok fájdalommal jár.

2013. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A szerelem olyan mély és erős érzés, amely által szorosabban kötődünk a másik félhez, mint ha csak csupán szeretetet éreznénk iránta. A szerelem fogalmát a különböző kultúrákban és társadalmi közegekben eltérő módokon határozták meg. Tüneteként biztosan állítják a kutatók, hogy az agyban felszabaduló boldogsághormon (dopamin) mennyisége megnő, ha a szeretett személyről látunk egy fényképet. Ez azonban csak egy tünete a szerelemnek. :)
2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A természet csúf tréfája az öntudatra ébredésért.
2013. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!