Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elviselni, azt, hogyha valaki boldog párkapcsolatban él meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Egy álszent dolognak tartom ezt az egész "szerelem" nevű dolgot... Az egész csak egy hazugság és csak beképzeli a legtöbb ember magának,és nem tudom ezt tolerálni,jó pofát vágni egy nem létező dologhoz. Én így gondolom. Miért? 26/F
2013. nov. 23. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert lelkileg nem vagy egészséges és irigykedsz.
2013. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert irigy vagy azért, mert neked még nem volt részed ilyenben.
2013. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom! 22/F
2013. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez semmiképpen nem egészséges.. szerintem ajánlatos lenne felkeresni egy pszichológust. egyébként meg nem a te dolgod. ha nem tetszik, nem kell csinálnod és kész. maradj akkor egyedül, kit érdekel?
2013. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Irigykedek?? Mire kéne? Arra hogy úgy végződjön mint az előző kapcsolataim nagy része ,hogy kiderül a végére hogy csak egy átb*szás az úgy ahogy van? Ismeretségi körömbe sok olyanról tudok,hogy bicskázás,stb volt a vége... Mint ahogy szegény haverom járt, másfél évig szívta a vérét a nagysasszony kivolt nyalva a p!csája de félrekúrogatott,és amikor ez kiderül teljesen érthetően kezet akart emelni rá a haverom és erre a kedves hölgy meg belevágta a kést a vállába... Erre legyek irigy?? ÉS ez mind a szerelem hibája csak nem veszitek észre.ennyi
2013. nov. 23. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Csalódtál. Ezért látod így.
2013. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát valószínű. Akkor ez így is fog maradni? Vagy el van rendelve,hogy kinek adatik meg tényleg normális párkapcsolat és kinek nem?
2013. nov. 23. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
A félrekúrógatós r*bancot mért nem vertétek szét?
2013. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is ideges vagyok, mikor párokat látok smacizni, súgdolózni nyálasan, összebújni stb. Olyankor dúlok-fúlok és odamondom hangosan, hogy úgyis egyedül haltok meg. Ha nekem nem lehet párom, akkor másnak se legyen.


29 F.

2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irigy vagy, és általánosítasz.

Kifogtál egy sëggfejet, és ez alapján próbálsz megítélni minden szerelmes embert. Nem akarom ecsetelni, hogy ez mennyire torz hozzáállás.

Rendes szerelemben még nem volt részed, és ezért "zavar", ha másnak mégis sikerült. Igen, irigy vagy.

Attól, mert te valami oknál fogva képtelen voltál 26 éves korodig értelmes kapcsolatot kialakítani, attól a szerelem még létezik. Talán ha nem hazugságként tekintenél rá, és neked ez nem egy kitalált valami lenne, talán nem lennél ilyen betegesen irigy másokra.

A hiba az ön készülékében van.

2013. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!