Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedsz egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedsz egy olyan személlyel, aki tudod, hogy odavan Érted, de a te semmit sem érzel a másik iránt?

Figyelt kérdés
Ha csak látásból ismeritek egymást. Lányok/Nők, fiúk/férfiak válaszát egyaránt várom. Előre is köszönöm,ha válaszolsz!

2013. dec. 8. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:

*de te


(elnézést az elírásért)

2013. dec. 8. 14:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak látásból ismered hogy vagy oda érted??
2013. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közömbösen vagy barátian, de mindenképp betartva a 2 lépés távolságot.
2013. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én úgy teszek, mint aki nem tud róla. Valójában elég sok helyzetben teszem pontosan ezt, hogy hagyjuk csak a dolgokat folyni a maguk medrében. Ha elkezd látványosan közeledni felém, akkor reagálok rá. Addig nem.


18/F

2013. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"odavan Érted"

Ilyen még nem fordult elő. 21/F

2013. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok ilyen személyről... :) Ha tudnék, valószínűleg adnék a dolognak egy esélyt, hiszen elég magányos vagyok. Szóval kedves lennék vele.


22/F

2013. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha csak látásból ismerjük egymást, hagynom, hogy megismerjen, és szerintem rögtön kiábrándul. engem nem lehet annyira szeretni!
2013. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tarnolf ***** válasza:
Nem sűrűn van ilyen, de, ha nem jön be, nem bátorítom, viszont megismerném, hátha a jelleme miatt megtetszik az illető.
2013. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!