Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem vesznek fel sehová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem vesznek fel sehová mert jól nézek ki?

Figyelt kérdés

21éves vagyok hétvégi suliba járok és mivel hétközben unatkozok és a pénz is jó lenne nyár végétől folyamatosan állást keresek és sok helyre mindenben megfelelek de mégsem vesznek fel már utálok interjúkra járni az auchanba pl a teszten is jól teljesítettem rögtön hívtak elbeszélgetésre és nem tudom miért nem vettek fel lehet azt hiszik nekem am is van pénzem mert a szüleimnek vállalkozásuk van és hát adok a külsőmre csinos vagyok lehet ez nem szimpatikus mert barátnőmet felvették az ő szülei nem olyan jó helyen dolgoznak.

szóval nem tudom mit mondjak magamról lehet hazudnom kellene és gáz ruhákba menni.


2013. dec. 8. 15:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a való életben (ugyanúgy mint a fenti írásodban) is egy levegővétellel mondasz el minden hosszabb monológot, így nem akarnak egy munkaügyi pert kockáztatni arra az esetre, ha megfulladnál.
2013. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ez az igénytelenség az írásban, meg esetleg a hmmm... önimádó igényesség a külsőben nem tehetnek valami kellemes benyomást a munkáltatókra. Én értem.
2013. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam ékezeteket, pontokat, és vesszőket is írni telefonról. Igényes vagyok arra, amit kiadok a kezeim közül. Egy munkát sem hagyok félbe például addig, ameddig teljesen be nem fejezem.


Nem lehet, hogy ezt vették észre rajtad? (a hanyagságra gondolok).


A végzettségedre pedig még azóta sem adtál választ.

2013. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye érettségim van és mint írtam még tanulok!
2013. dec. 8. 15:39
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nincs kedved... értjük. Legyen a világnak kedve meg türelme hozzád, mert te hét közben csak unatkozol, hát tegyenek meg neked mindent, hogy jól szórakozz. Mikor még egy vesszőt sincs kedved kitenni. Gyakorló plázacica vagy?
2013. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Érettségit minden hülye kap. Egész életemben egy percet nem töltöttem tanulással, egy percet nem készültem az érettségire, és 89%-os átlagom volt...


Kicsi drága szívem! Volnál kedves végre leírni a végzettségedet, vagy egy állásinterjún is huszonhatszor kell feltenni egy kérdést, mire válaszolsz rá?

2013. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
kedves vagyok nem vagyok önimádó v nagyképű és jó a kommunikációs készségem azert mert itt így írok még nem ilyen vagyok.
2013. dec. 8. 15:44
 18/35 anonim ***** válasza:

Kicsi a valoszinusege, mert altalaban - es ebben a legtobb ilyen iranyu kutatas altalaban egyet szokott erteni - eppen a megnyero kulseju embereket alkalmazzak szivesebben.


Inkabb a stilusoddal, viselkedeseddel, habitusoddal, gesztusaiddal, testbeszededdel, a hozzallasoddal lehet a problema, a kisugarzas es az intrejuhelyzetben valo erzekelheto jelenlet nagyon sokat szamit.

2013. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
te nem érted h nincs végzettségem mert még tanulok??? egyébként kozmetikusnak tanulok de akkor úgy kellene írnod h mit tanulok te nagyokos
2013. dec. 8. 15:47
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, már tudom, miért nem vesznek fel sehová... majd rájössz te is, kisszivem. :-)
2013. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!