Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem vesznek fel sehová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem vesznek fel sehová mert jól nézek ki?

Figyelt kérdés

21éves vagyok hétvégi suliba járok és mivel hétközben unatkozok és a pénz is jó lenne nyár végétől folyamatosan állást keresek és sok helyre mindenben megfelelek de mégsem vesznek fel már utálok interjúkra járni az auchanba pl a teszten is jól teljesítettem rögtön hívtak elbeszélgetésre és nem tudom miért nem vettek fel lehet azt hiszik nekem am is van pénzem mert a szüleimnek vállalkozásuk van és hát adok a külsőmre csinos vagyok lehet ez nem szimpatikus mert barátnőmet felvették az ő szülei nem olyan jó helyen dolgoznak.

szóval nem tudom mit mondjak magamról lehet hazudnom kellene és gáz ruhákba menni.


2013. dec. 8. 15:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Miután megállapítottuk, hogy egy tengeri csillag intelligenciájával írsz, te csak azért sem vagy hajlandó változtatni, esszük, nem esszük, nem kapunk mást. Egy potenciális kozmetikusnak milyen állást kellene, hogy adjanak egy bevásárlóközpontban?
2013. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
A stilusba termeszetesen beleertendo az oltozkodes is: tudni kell megvalasztani a helyes oltozeket, ami illik egy hivatalos helyzethez, mert lehetseges, hogy amit te hetkoznapi ertelemben csinosnak gondolsz, az elmegy szombat estere egy diszkoba, de eros tulzas es kozonseges egy interjura.
2013. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Azért nem vesznek fel, mert a legtöbb állásnál már előre megvan kit vesznek fel csak muszáj meghirdetniük, hogy ne legyen gyanús. Tehát könnyen lehet, hogy mikor már behívtak interjúra már megvolt ki fogja betölteni az állást. Hány, de hány ezer forintot költöttem már el én is felesleges interjúkra mászkálással...Ez a nagy büdös helyzet itthon.
2013. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 ASOT ***** válasza:
Ahol abszolút nincs protekciója senkinek, ott van olyan, hogy előbbre helyezik azokat az embereket akiket nem látnak olyan jómódúnak.
2013. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye tudom milyen helyre mit illik felvenni nem megyek miniszoknyába meg csöcskidobós felsőbe !!!! az lényegtelen h kozmetikusnak tanulok mivel érettségi szükséges az állások betöltéséhez.
2013. dec. 8. 15:59
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem. A megnyilvánulásaid és a kérdésed alapján talán azért, mert nem vagy túl okos.
2013. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

21 évesen már volt szakmai tapasztalatom két különböző területen, elvégeztem egy egyetemet, és egy újabb szakmát kezdtem tanulni. Az, hogy tanulsz, nem jelenti azt, hogy nincs semmilyen végzettséged.


Az pedig, hogy nem vagy öntellt... ezzel nem értek egyet. A te logikád hibás, de engem nézel hülyének. Persze, biztos így van...

2013. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb arroganciat erzek a megnyilvanulasaidban.

Ez erzekelheto lehet a kisugarzasodban, ami olyan erzetet kelthet, hogy lenezel masokat (peldaul akiket magadnal kevesbe szepnek, jol oltozottnek gondolsz) es lenezed magat a munkahelyet is (lehet, hogy valojaban nincs igy, csak a kisugarzasod kelti ezt az erzetet), ami sajnos nem nyero egy interjun.

2013. dec. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
természetesen nekem is vannak egyéb ismereteim de az nem végzettség.
2013. dec. 8. 16:06
 30/35 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kérdező irritáló kisugárzását az itt válaszolók egy része generálja, akik nem tudnak emberi stílusban megnyilvánulni és normálisan válaszolni egy kérdésre...
2013. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!