Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam 2 év után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam 2 év után a párommal, viszont a baráti kapcsolat megmaradt?

Figyelt kérdés

Két év után szakítottam vele,mert már meguntam a folyamatos féltékenykedéseit,úgy éltem mellette,mint egy remete.

Beleszólt abba,hogy hogyan öltözködöm,kikkel beszélek,kivel miért tartom a kapcsolatot (iskolatársak,több éves gyerekkori barátok...stb),mégis ő volt,aki mint kiderült találkozgatott az exével,persze állítólag szex nem volt,de én ennél a pontnál dobtam ki,mivel rájöttem hogy ő tipikus "bort iszik,vizet prédikál" típus....


A szakítás megviselte,könyörgött,hogy legalább barátok had maradjunk,belementem,mert sajnáltam.

Ez másfél hónapja volt kb,én azóta megismerkedtem mással,ő ezt tudja is,jelenlegi párom is tud róla,és nem zavarja a baráti kapcsolat,azt mondja tényleg látja rajtam,hogy már semmit sem akarok tőle,és csak erőből megy ez a barátság dolog....

Viszont folyton találkozni akar velem volt párom,és kiakad,ha pl mondom,hogy a párommal megyek valahová,vagy van programunk,hogy én rá sosem szakítok időt...

De a tegnapi nap volt az,hogy eldöntöttem,hogy véget vetek a barátságunknak is,mert ez így nem működik.

Felhívott telefonon,és közölte,hogy őt nem bántja az,hogy én mással vagyok,mert érzi hogy úgyis visszamegyek majd hozzá,mert látja hogy még nem tudtam őt elfelejteni,ha belenéz a szemembe.

Én mondtam neki,hogy ezt beképzeli/meséli magának,mert egyáltalán nem így van,nagyon rosszul érzi,és rátettem a telefont.Írt utána még sms-t hogy beszéljük meg,de arra már nem válaszoltam.

Semmi jelét nem adtam neki,hogy még szeretnék vmit tőle,de ezt azért szóban is nyomatékosítottam persze,ezért nem értem mit akar....


2013. dec. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Téged akar. Most már tudod.
2013. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tarnolf ***** válasza:

Nem azért akar visszamenni hozzád, mert odavan érted, hanem, mert fél a magánytól vagy valami ilyesmi.


A helyedben innentől nem reagálnék semmire se amit küld.

2013. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de miért akarta a baráti kapcsolatot,holott leszögeztem hogy kapcsolt már sosem lehet köztünk,aztán miért nyomult mégis megint?
2013. dec. 8. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:

kapcsolt*

kapcsolat

2013. dec. 8. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ne legyél már ilyen butus! :)

Ő egyáltalán nem baráti kapcsolatot akar tőled, nem is ezt akart soha. Jó, jó, ezt mondta. De csak azért, hogy legyen esélye tovább a közeledben lenni és visszahódítani. Ha nem a barátságát ajánlotta volna, megszakította volna veled a kapcsolatot és akkor nem lett volna lehetősége, hogy ide-oda eljárjon veled, hogy hátha majd idővel visszaszerezhet.

Sőt, azt is merem feltételezni, hogy ő valahol úgy gondolja, hogy te is vonzódsz még hozzá, ezért nem szakadsz el tőle teljesen.


Ez a kapcsolat, ami köztetek van nem barátság, ezt kb. udvarlásnak nevezik. Ha tényleg szereted a jelenlegi barátod és van iránta benned egy kis tisztelet és ha tényleg nem vonzódsz már az exedhez és azt sem akarod, hogy még ki tudja meddig reménykedjen benne, hogy visszakaphat, ha nem akarod ezzel a barátságnak nevezett valamivel megfosztani attól, hogy túl legyen rajtad és ő is találhasson magának egy viszonzott érzelmeken alapuló kapcsolatot, akkor megszakítod vele a kapcsolatot minden téren.

2013. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!