Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elronthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elronthat egy egész életet egy nagyon rosszul sikerült/végződött kapcsolat? Több mint egy éve szakítottam a csajjal és azóta hát mondjuk úgy "megsüllyedtem" minden téren.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

egyetlen ember sem ér ennyit, a saját életedről pedig te döntesz. Van kiút, az élet szép. Na csá.


(Egy volt öngyilkos jelölt)

2010. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy rövidebb kapcsolat szerintem nem

ilyen inkább akkor van, amikor több évtizednyi kapcsolat omlik össze.

2010. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan a személyiséged, egy dolgozatra kapott 1-estől is elromolhat az egész életed, ha meg másmilyen, akkor attól se romlik el, hogy megerőszakolnak és lemészárolják a fél családodat... Nem azon múlik az életelcsesződés, hogy MI történik, hanem az, hohy KIVEL történik. Persze ilyesmiken tud változtatni az ember, ha nem akarod, hogy tönkremenjen az életed, akkor nem is fog tönkre menni egy ilyen miatt, de tenni kell érte.
2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, sanszos. Nekem 7 éves kapcs. lett vége, és ez már 5 éve. Próbálkozom, de azóta sem nagyon jött össze semmi az életemben. Nehéz, nagyon nehéz!
2010. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen elromolhat,ha nem tanultad meg az "elengedés "fogalmát vagyis inkább az érzését.

Ne feledd azért esünk el,hogy fel tudjunk állni.

2010. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

21:37

nekem is nagyon nehéz. én is azt érzem mint te...

amúgy 3 éves kapcsolatom volt ezzel a lánnyal és pontosítanék mert úgy tűnhet hogy én szakítottam vele de nem. ő dobott egy másik srácért és már csalt is vele mielőtt mi szétmentünk

2010. máj. 6. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
21:37 vagyok...dettóóóó, engem is csalt, majd lapátra tett :( Enyhén ki voltam. Sok a sorstárs, csak valakinek könnyebb feldolgozni valakinek nehezebb. És az a durva, hogy akinek nehezebb, az az élet többi területén is nehezebben boldogul. Túl szenzitívek vagyunk.
2010. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen.
2010. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!