Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon azért nem merem szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért nem merem szeretni mert cigány?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel eléggé sokat beszélgettünk az utóbbi időben, és egyre jobban elkezdtem vonzódni hozzá, és ő is hozzám.


De kiderült, hogy cigány, s az apja családja elégggé "rosszvérű".


Én eléggé jó családból származom, és a szüleim belebetegednének, ha egy csóró cigánnyal állítanék haza.


A srác nagyon kedves, jószívű és eléggé félénk is, odáig vagyok érte, de próbálom lebeszélni magam róla, és ettől a kettőségtől már kivagyok.


Mit csináljak? Felejtsem el?


2013. dec. 9. 17:47
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ajánlom az összes fehérvérű magyarnak, hogy gondolkodjon el időnként azon, az amerikai társadalom hogyan vetkőzte le a rasszizmusát.

MErt már a kérdés is süt az előítéletektől, ráadásul a váélaszadók többsége az agyilag nem túl nagy kapacitású jobber, aki mindenre ugyanazt a választ adja.

Tehát hogy is van az, hogy alig egy generáció alatt természetessé vált, fekete lány jár fehér fiúval, és fordítva?


Kicsit kevesebb előítélet, és kicsit kevesebb rasszizmus kellene, az az érzésem.

2013. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
nem rasszizmus,tények....nem a bőrszínnel van a baj,hanem a törvények és illemszabályok be nem tartásával.
2013. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rizikós. Még ha először rendes is, én eddig azt láttam, hogy ezekben a kapcsolatokban a magyar lánynak kuss a neve, és ha nem tetszik valami, elpüfölik. Másrészt a család sem biztos, hogy elfogad téged. Cigányoknál sem mindenki díjazza a keveredést.
2013. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!