Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké, ha imponál, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké, ha imponál, hogy a "tenyerén hordoz"? 16L

Figyelt kérdés

A barátom mostanában kicsit jobban el van eresztve anyagilag, ezért a hétvégén például elvitt megnézni egy közeli várost, ott aludtunk egy elég jó hotelben, többször járunk étterembe, ami nem meki vagy kebab és születésnapomra kaptam tőle egy szép arany karperecet.


A barátnőim szerint ez nem oké, de nekem kifejezetten imponál, eleinte ódzkodtam, de ő mindig ragaszkodik hozzá.


Persze ruhát, ékszert csak úgy, sminket, pénzt nem fogadok el tőle.


Szerintetek ez oké?

16L (18F)



2013. dec. 9. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon szeret, vagy nagyon megakar dugni, vagy nagyon hülye..vagy mindhárom.
2013. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem oké, ilyen korban nem 4-5 csillagos hotelben kellene aludnod és étterembe járni, egyszerűen meg akar venni...
2013. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 WheneverYouWant ***** válasza:
41%
Később sem lesz ez máshogy... a Nőknek egy nagy százalékába tartozol...
2013. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra nem életszerű, hogy valaki jól érzi magát a normális életkörülményeket biztosítani képes barátja mellett és erről egy kérdést kell írnia a ide, hogy oké-e.
2013. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha viszonzod ezt akkor miért ne lenne?
2013. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az természetes hogy jól esik a gesztus,de pl amikor a párom tavaly karácsonykor ugyan ezt csinálta végig zavarban voltam és kellemetlen volt hogy mindent ő akar fizetni

a tenyerén hordozás viszont inkább a törődés és az odafigyelés,nem hiszem hogy jó hogy ennyire "igényled" az anyagi dolgokat,főleg hogyha majd kevesebb lesz a pénze hiányolni fogod az ilyen dolgokat

2013. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zakathol ***** válasza:

A kényelmet mindenki szereti, ez a része a dolognak nyilván természetes.


Viszont a #2-es jól megfogalmazta: Csak egyszerűen meg akar venni. Most kiderül, hogy mennyit érsz.

2013. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már egy éve együtt vagyunk, eddig nem volt így, volt, hogy hozott szendviccsel piknikezni mentünk, de hazafelé nem volt pénzünk buszjegyre...:D Szóval nem erről szól egyáltalán, nagyon szeretem.


Pont erről van szó, hogy úgy érzem magam, mint a 6. válaszoló, nagyon kellemetlen az eleje mindig az ilyen programoknak, de másrészről pedig kifejezetten élvezem.

2013. dec. 9. 21:52
 9/10 anonim válasza:
71%
Szerintem ez természetes. Attól még, hogy egy nőnek jól esnek az ilyen dolgok, nem jelenti azt, hogy kifejezetten erre utazik... :) 18/L
2013. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
hát én egy egy ajándékot igen, de olyan igazán nagyokat 1 év után még nem szívesen fogadnék el.
2013. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!