Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, hogyan szoktatok kezdemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, hogyan szoktatok kezdemenyezni? Ferfiak, imponal, ha egy no kezdemenyez, vagy ez a ti "feladatotok"?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel, ha szimpatikus egy pasi, hogyan mutatod ki?
2012. dec. 18. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy gondolja, de szerintem jobb, ha kezdeményez, ha úgy gondolja.
2012. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mindenki maskepp gondolja, ezert mindenki vegye ugy, hogy a kerdest szemelyesen Hozza inteztem :)
2012. dec. 18. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Én ráírtam fészbukon (egyéb lehetőség sajnos nem adódott, ő sem tudott kezdeményezni személyesen), nem kaptam választ. Pedig meggyőződésem, hogy tetszettem neki.


27/N

2012. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én mindig mosolygok rá,szemezek vele,és ha látod hogy ez kölcsönös,akkor nyert ügyed van :)
2012. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én a metrón próbálok szemezni,picit mosolyogni :D 25 év alatt még nincs eredménye!
2012. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Metrón mondjuk nem nehéz szemezni a másikkal.:D Nem is biztos, hogy ott a másik fél azt gondolja, hogy azért szemezel vele, mert tetszik.
2012. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha a nő kezdeményez nálam, általában. De mostanában már épp soknak tartom. Nem azért mert olyan modellsrác vagyok... Nem vagyok, csak egyszerűen megnyerő vagyok. :D

Ellenben van olyan gond, hogy a legtöbb esetben azt gondolom, hogy azért jövök be neki, mert jóképű vagyok... tehát.... szexelni akar. S ez hiba. Ezzel mint lány meg kell majd küzdened. Mert bizony több olyan volt, hogy nem azt akart, mármint rögtön. De szerintem mi férfiak ilyenek vagyunk, ha egy nő kezdeményez, akkor azt hiszük, hogy könnyű dolgunk van szex terén. (No... ilyen is volt, de nem ez volt a gyakoribb.:D)

35F

2012. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én például ráírok fészen, de ha nem dumálunk jót akkor többé nem fogom azt tenni:) És élőben mindig keresem a tekintetét! :) Máshoz nem szoktam folyamodni :D
2013. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sokszor álmodoztam róla, hogy egyszer ne én tegyem meg az első lépést, hanem a csaj legyen "tökös", ha már egyszer akárhányszor találkozunk rámnevet, meg összesúg a barátnőivel.. mert nem egyszer volt ilyen.
2013. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!