Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell egy kedves férj, aki jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell egy kedves férj, aki jó apa, de mellette kell egy szerető aki jól elintéz az ágyban. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2 az 1-ben férfi nem létezik, vagy nagyon ritka.
2013. dec. 10. 10:06
1 2 3
 1/22 Noydra ***** válasza:
52%

Nem mondom meg mit gondolok erről, mert kib..sznak innen.

Ha így gondolod, egy aljar..banc vagy, öld meg magad...

2013. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Köszönöm, tudom,hogy ritka vagyok :D
2013. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
de létezik. rossz helyen keresgélsz, vagy a "2 az 1-ben" pasinak nem kellesz :D
2013. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ha valaki az egyikben nagyon jó, a másikban nagyon rossz.


Apum 49 éves, anyu 41 és apa szerintem pont ezt a 2 az 1-bent testesítheti meg. Eléggé alfahímes, laza viselkedése van, könnyen barátkozik emberekkel, szeret flörtölni a nőkkel, de mióta összeházasodtak, már 20 éve, nem csalta meg anyát és a világ egyik legjobb apája.

Előtte meg mindig falta a nőket, mama is mesélte hogy hetente más nőt vitt fel a szobájába anya előtt.


Szóval létezik ilyen. Hogy ritka-e, azt nem tudom.


Bár azt vettem észre, hogy ahhoz hogy valaki jó legyen az ágyban, társulhat felelősségteljes, "kedves" viselkedés a velem való kapcsolaton kívül. Az előző barátom amilyen visszafogott volt a külvilág felé, akkora szexgép volt az ágyban és nagyon jól csinálta.


20/L

2013. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez eddig szép és jó de hol van a itt jó feleség? Vagy akkor éljetek nyitott házasságban mert így neki is joga van boldognak és szabadnak lenni nemde?
2013. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem merek véleményt mondani. De tele lenne nagyon sok ocsmány szóval amit kisípolnának.
2013. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha a kettő nem létezik 1ben.Akkor két pasival éled az életed?
2013. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Erre csak egy idézettel tudok válaszolni:

Before you judge me, make sure you are perfect!


Gyengébbek kedvéért: Mielőtt bírálsz engem, bizonyosodj meg afelől, hogy Te tökéletes vagy!

23/F

2013. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem egy nőről tudom, h ezt csinálja, nem olyan ritka ez.
2013. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
De hát a kérdező sem írta hogy tökéletes. Miért úgy álltok hozzá, mintha ott lenne? Miért kell mindenkinek külön szerénykednie magáról, hogy ne tűnjön mások szemében önteltnek?
2013. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!