Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető nők, hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető nők, hogy bírjátok egy olyan pasival, akinek csak a második vagy?

Figyelt kérdés

Ha több éve szerető vagy, hogyan tudod feldolgozni az érzést? Hogyan tudsz évekig szerető lenni, mi ad erőt?

Nem zavar benneteket a feleség? Nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre, de csakis olyanok válaszoljanak, akik ebben élnek, mások cinikus gondolataira nem vagyok kiváncsi. Szerintem mindennek megvan a maga miértje jó? Köszönöm azok válaszát, akik leírják és megosztják velem az érzéseiket..



2013. okt. 27. 16:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok szerető és nem is lennék soha, mert nem foglalkozok olyan féreg emberekkel, akiknek nincs gerincük. Bocs.
2013. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%
Lépj ki drágám,hülyeség az ilyen kapcsolat!
2013. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem én vagyok a szerető. A barátnőm kórházban van a pasija miatt, akiről kiderült (1 év együtt élés után) hogy házas. A lány idegösszeomlást kapott, de adott a párjának még egy esélyt. Nem fogom neked részletezni a kapcsolatukat, és nem is méltatlak rá, csakis a lányért aggódok. Mondtam, h csakis azoknak várom a válaszait, AKIK EBBE BENNE VANNAK ÉS ÁTÉLIK!!!
2013. okt. 27. 16:08
 4/35 anonim ***** válasza:
42%

Mond meg a kislánynak, hogy az, hogy valaki egy héten egyszer-kétszer, olyan ember mellett lehet,lényegtelen, hogy hanyadik, akit szeret, az sokszor sokkal többet jelent, mintha az év 365 napjában feleség lenne.

Ennyit mondj neki. Semmi többet.

2013. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

16:11

Azt hiszem neked van igazad. Csak nagyon féltem a barátnőmet. Persze a srác most egy gerinctelen hulladéknak tűnhet, de én tudom, hogy imádják egymást, ezért is kapott a lány idegösszeomlást.. A srác ott van a kórházban mellette 2 napja.. Sajnálom őket, nem tudom hogyan tudnék segíteni

2013. okt. 27. 16:20
 6/35 anonim ***** válasza:
19%
Ebben nem tudsz nekik segíteni. A kislánynak kell végig zongoráznia a dolgokat. De ha ők együtt is éltek, akkor biztos hogy a kislány lépni fog ki a kapcsolatból, idő és erő kérdése lesz, mire szedi belőle össze az erejét. Akkor van esélyük együtt maradni, ha sosem éltek együtt és úgy van a kapcsolat.
2013. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Talán pár hétig,vagy egy hónapig,ha bírtam a másodhegdűs szerepét.Őszintén szólva ez egy elég hálátlan pozíció.Egy falatnyi boldogságért rengeteg bűnhődéssel és megaláztatással kell fizetned.Engem felőrölt idegileg,ki is léptem időben.
2013. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
36%
Kedves lepontozok vajon melyik oldalon àllhatnak...Van annyi gerincem, hogy ne kavarjak bele kapcsolatokba, ös ha csapdàba csalnak és kiderül, lelépek.
2013. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

(8)


Az az ember aki ismeretlenül le mocskos r..hadt k..vázza a másik embert privát minden irás nélkül az ne beszéljen gerincről, mert nincs neki.

2013. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
Nem könnyű ilyen helyzetben lenni az biztos! Sőt néha kifejezetten nehéz,és elszomorító! A kitartás talán mégis azért van mert szeretem,és tudom Ő is szeret engem. És még mielőtt valaki neki fogna kioktatni,hogy csak ámít azzal,hogy szeret annak mondanám,hogy nem így van! Pont azért tudom,hogy szeret mert nem akar maga mellett tartani soha nem hangoztatja,hogy így szeretlek úgy szeretlek,csak néha csúszik ki egy egy szó a száján ebből érzem meg abból ahogy bánik velem,és abból tudom még ahogy rám néz! Mert szavakat lehet hazudni,de azt nem ahogy rám néz!
2013. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!