Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretném, hogy boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném, hogy boldog legyen, de mégis szörnyen fáj. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, és azt hiszem, hogy beleszerettem... Viszont ő mást szeret, vele próbál összejönni, és én szorítok neki, hiszem szeretném, hogy boldog legyen, mert nagyon sokat szenved miatta (mármint szenvedett, hogy nincsenek együtt). De nekem meg borzalmasan rossz érzés, hogy nem tehetem boldoggá, pedig sokak szerint én sokkal jobban összeillek vele, de ő csak barátként tekint rám.


Mit tegyek? 17/l


2013. dec. 10. 20:20
 1/2 Tarnolf ***** válasza:
Hagyd a srácot kitombolni, hátha csak fellángolás, ha meg nem és tényleg azt akarod, hogy boldog legyen, akkor viszont támogasd, akármennyire is fáj. :/
2013. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ó, úgy látom egy cipőben járunk. Pontosan ez a szitu, csak én egy évvel fiatalabb vagyok. Szörnyű. Borzalmas érzés. Kitartás! Támogasd őt, amiben csak tudod, akármennyire rossz. Idővel talán kikopnak az érzések... Ha gondolod, írj privátban, megpróbálok hosszabb tanácsot adni! (egy sorstárs...)
2013. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!