Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak pótlék voltam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak pótlék voltam neki akkor miért hagyta, hogy a gyerekeire költsek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy kétgyerekes anyukával.28 éves.A férje elhagyta.Gyönyörű nő így komolyabban érdekelt.Összejöttünk majd albérletből hozzáköltöztem.Nagyobbrészt vállaltam mindenből.Sokszor túlóráztam.De úgy tűnt megérte.Nagyon jó volt vele.A szex is fantasztikus volt.Így éltünk 3 hónapig.Aztán visszajött a férje.Engem meg azzal a lendülettel rakott ki.Oké a férjét választotta,de közölhette volna előre,hogy nem jelentek neki annyit :(Rengeteget költöttem rájuk és a házra is így tél előtt.Most ők jól megvannak.Én meg csövelhetek a haveromnál amíg nem találok lakást.Miért csinálta így:
2013. nov. 21. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert k*rv@.
2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Jó nagy balek vagy! 3 hónap alatt nem adunk semmit. Pláne nem ha van apa. Tipikus női viselkedés, már tapasztaltam ilyet. Csak nem húzott csőbe.
2013. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezt megszívtad!

mennyi idő után költöztetek össze? Nem volt korai?

2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Elég nagy madár vagy.
2013. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Normális nő 1-2 év után költöztet csak be, a gyerekere vigyázva.
2013. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2 éve ismert és 4 hónap után költöztej be.De ezzel nagyon megbántott.Azt hittem egy család.... de mind1
2013. nov. 21. 22:35
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Részvétem, egy újabb taggal bővült a kihasznált férfiak klubja..
2013. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Legalább tanulsz a hibádból.
2013. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ha csak pótlék voltam neki akkor miért hagyta, hogy a gyerekeire költsek?"


pont ezért. amíg az aktuális pénzeszsák nincs a képben, költsön rá valaki más.

2013. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy balfácán vagy öreg, hülyét csináltál saját magadból.
2013. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!