Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be? Sima átlagos vs. Különleges?

Figyelt kérdés
L/14
2013. szept. 19. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak lenne már...
2013. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mihez képest különleges? Legyen szép és intelligens.
2013. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

érzelmileg érett, céltudatos, és legyen jövőképe, ja és tudjon szeretni a gondolatait kifejten és ha véletlen nem egyezik a véleményünk akkor tudja azt is elfogadni és nem feszegetni.

tőlem ne legyen magasabb(184 cm vagyok)

ha 1,2 évvel idősebb az nem gond, szerintem

Ja és szeressen nőnek lenni, de ne a sminkelésről, meg a kozmetikusról, meg az ilyenekről szóljon az élete, szeressen élni, de ne vigye túlzásba a szórakozást.

külsőre, meg olyan legyen amin megakad a szemem, sajnos nem sok szerencsém van a lányokhoz, de nem tudom miért a lányoknak először a nyakát és a lábát nézem...

2013. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Számomra a párom mindig különleges :) mégha az egyszerűen szép természetes lányokat szeretem akiken nincs 1kiló smink és 1M Ft ruha ékszer kiegészítő.
2013. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

m.youtube.com/watch?v=a2aMzm5BXzI&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Da2aMzm5BXzI&sa=X&ei=Frg6Uu_EHc3IswaOk4CgDA&ved=0CAcQqwQ


Erre a kérdésre ez ugrott be :-) Én ugy vagyok vele, ha van egy átlagos barátnőm, akkor az számomra különleges....

2013. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy átlagos. Egy ember nem lehet mindenki számára szép vagy csúnya... A különlegessel ugyanígy van. Nekem a számomra szép lányok tetszenek. (akik más számára lehet hogy nem is szépek)
2013. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ejha de régen láttam már déháóká-t... és itt meg szembe jön a zenéje..:D Úgy látom terjed a Hír-ük.XD
2013. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled 1.
2013. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem Tom engem a modell csajoktól kiráz a hideg, az átlagot jobban szeretem.
2013. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Áltlagos intelligens
2017. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!