Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Kutatási téma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Kutatási téma? Seg_ítesz?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy te mit tapasztaltál ezen az oldalon a privát levelezések terén?


Arra keresem a választ, hogy az ember az interneten mennyiben másabb, mint valójában? Barátságtalanabb vagy te? Bizalmatlanabb?


Személyes tapasztalat: kedves, érdeklődő leveleim 60-70%-ra passzív, nem kimondottan jó indulatú válasz leveleket kaptam fél évi kutatásom során.


Miért lehet ez? Ez a valódi arca az embernek itt, és az életben megjátssza a korrektet, vagy az életben mutatott arca az igazi és itt névtelenül levezetheti a feszülségeit? Mit tapasztaltok?


2013. dec. 3. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

személytelenül sztem könnyebben tud őszinte lenni valaki, nem törődik annyira a másik féllel, esetleges megbántásával, őszintébb, higgadtabb is talán, továbbá van ideje végiggondolni, hogy mit ír, többet is ki mer "mondani"


magamon így veszem észre

2013. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JoeyTribbiani ***** válasza:

Ha mindenkire ráírsz kétségbeesetten ,hogy szia mizu van kedves ismerkedni? akkor ne csodálkozz hogy le se sz/rnak...

vagy a kukidat szoktad mutogatni ?:)

Lúzer vagy és ennyi

2013. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: látod erről beszélek. Semmi nélkül és elkezdesz itt nekem okoskodni, meg loserezni. Azt sem tudod, ki ül a gép másik oldalán. Úgy látszik, ez nem változik. Nem írok rá senkire, a tapasztalataimat mondtam el, hogy levelezéseim során sok embernél találok közönyt, és arroganciát. Ez nem egészséges. Ahogy a te megnyilvánulásod sem rólam.
2013. dec. 3. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok itt fent.

Az utóbbi egy évben már úgymond "megnyugodtam", de régebben sokszor másnak adtam ki magam, csak hogy kicsit megismerjem az embereket, és végülis ki lehet mondani, hogy ez az oldal egy igazi csemege, aki szereti elemezgetni az embereket.

Beszélgettem melegekkel-szokásaikról, leszbikkel-szokásaikról, pedofilokkal(rengeteg van itt köztünk), perverz 30-40-es éveikben járó apukákkal, kiéhezett 30-as nőkkel, (hát ne tudjátok meg, mire vágynak azok a nők, és milyen perverzek tudnak lenni) és persze rengeteg fiatallal, akik leginkább látogatják ezt a kategóriát.

Akkor megfigyeltem a délelőtti órákban van egy bizonyos réteg, otthon tengő szexuálisan kielégítetlen feleségek (velük hamar bele lehet bonyolódni komolyabb szexuális tartalmu beszélgetésekbe) munkahelyen unatkozó írogatók, akik itt próbálják kiadni az otthoni, és munkahelyi feszültséget, akkor sok munkanélküli aki itt próbál kétségbeesésében társat találni.

Aztán ugye a délutáni órákat a fiatalok veszik át, egyészen estig, majd kora este jönnek a perverzek, és a kiéhezett idősebb férfiak, éjjel pedig a retardáltak, és trollok, és szinte az összes fajta ember megtalálható, akiket most hirtelen felsoroltam.

Na meg ugye azért döntő többségben a normálisak is jelen vannak:)

Most csak a nem túl gyakori embereket említettem meg..


A lényeg, hogy sok ember itt más "álarcot" vesz fel, leginkább akiknek nincs kint a neve, és kedvükre kiadhatják magukat bárkinek.

Privát levelezések alatt idővel megnyíltak (kb 60-70% nekem legalábbis) az emberek, és teljesen más arcot mutattak, mint amit a kommentekből ki lehetett olvasni.

Igazából nagyon sok emberrel megismerkedtem itt, és vegyes tapasztalataim vannak 50-50%-ban, de ez egy anonim oldal, itt szavakban bármit meg lehet tenni, csak ezek között a szavak között kell olvasni, és sokkal többet meg lehet tudni az adott személyről..


És te mit kutakodtál, ha szabad tudni?

2013. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes téma.

Úgy gondolom, hogy elég megosztott a dolog. Az emberek többsége, mégis inkább nem vállalja fel magát, vagy csupán másnap mutatja magát, mint amilyen, de persze van olyan is, aki úgymond őszinte, és nincsenek hazugságok a füle mögött. Az emberek nagy része bizalmatlan, és beburkolózik, mert félnek az esetleges támadásoktól, csalódásoktól.

Szerintem sok ember itt levezeti a feszültséget, közben pedig a való életben egy csendes nyugodt emberként ismerik.

Azt tapasztalom, hogy ezen az oldalon rengetek a sületlen, és az unatkozó ember, akik szeretnek kötekedni, kioktatni másokat, és saját igazukat szajkózni, ráerőltetni a másikra. Jó persze mindenkinek lehet egyéni véleménye, de tiszteletbe kellene tartani a másikét.

Kaptam már jóleső leveleket is, nagyrészt ezek voltak. De volt kicsit bunkóbb és trehányabban megfogalmazott levél is, amire nem adtam okot.

2013. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam privátokat írni, és ha nekem írnak sem nagyon válaszolok, pláne az ismerkedősekre. Ennek az az oka, hogy amúgy tök cikinek érzem a GYKn való lógást, és soha el nem mondanám senkinek, hogy szoktam itt lenni, nemhogy itt ismerkedjek. Amúgy a való életben abszolút nyitott vagyok, és nagyon könnyű velem beszélgetni.
2013. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!