Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon féltem, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon féltem, még most is remegek 1 picit ha rá gondolok de így viszagondolva pedig izgat ez az egész. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este egyedül jöttem haza a vonattal,és eladludtam rajta. (hosszú az út és ilyenkor sokszor elalszom) és arra keltem fel, hogy a melettem lévő valaki elkezdett tapizni. Meg sem mertem mozdulni és a szememet is lecsukva hagytam csak a kezemet szorítottam ökölbe, egyszerűen teljesen leblokkoltam nem tutam hogy mit csináljak... halottam , hogy letolja a nadrágját itt már nagyon megijedtem! de meg sem mertem mozdulni, pedig biztos hogy észrevette hogy felkeltem, mert már próbáltam elhúzódni. visszaült mellém és elkezdte kiverni magának úgy hogy közben engem tapizott egyre jobban! :( amikor pedig végzett egyszerűen csak kiment a fülkéböl, én pedig elkezdtem sírni és rögtön hívtam anyut, de nem merem neki elmondani.

2013. dec. 13. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
kamu
2013. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
engem is izgatna, ha egy nő maszturbálna, miközben fogdos
2013. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valaki érti miért jó ilyen baromságot kitalálni? Ha magadat szórakoztatod vele akkor oké, de így közzétéve nagyon szánalmasan hat
2013. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami jobb storyt nem tudtál volna előadni ?
2013. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy ennyire szemetek és "kedvesek" vagytok! :(
2013. dec. 13. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van szerintem, mert a legtöbb nőt felizgatja a tudat, hogy egy férfi uralkodjon fölötte...többnyire úgy szexuális értelemben gondolom. Engem is valahol megrémít az ilyesmi, de valami belső késztetés miatt felizgat, hogy érzem, hogy a férfi erősebb nálam, és kb. azt csinál velem, amit akar.


De azért elég tahó tirpák volt, aki ezt tette a vonaton! :|


Hú, de a helyedben én is be...tam volna, én se mertem volna megmozdulni, nehogy még elkezdjünk dulakodni, és megerőszakoljon.


Ja, és szerintem mondd meg anyukádnak, üljetek le nyugodt körülmények között, és meséld el szép lassan, hogy miért is hívtad akkor. :S

(Ja, engem molesztált az apám évekig, tehát tudom, miről beszélek. De amúgy nem amiatt vonzódom ahhoz, hogy érezzem, hogy a férfi erősebb, mert már ovis koromban is izgatott a téma, pedig akkor még hozzám sem ért apám.)


22/N

2014. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!